خبرورزشی

از سری مسابقات لیگ نونهالان شهرستان کهگیلویه عصر پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ یک بازی در ورزشگاه آزادی دهدشت برگزار شد و در پایان نتیجه ای تاریخی ثبت شد.

تیم نونهالان استقلال دیشموک در روزی به یاد ماندنی با استفاده از خلاقیت و فوتبال زیبای خود توانستند ۱۸ بار تور دروازه نونهالان دهدشت را به لرزه درآورند

 

محسن طاوسیان سرمربی تیم گفت: گام اول را محکم برداشتیم، هر بازی برای ما یک فینال است و امیدورایم در پایان بتوانیم موفق شویم و‌نتیجه خوبی را بدست آوریم.

 

 

نکته بسیار مهم و قابل تحسین حضور فرمانده محترم کلانتری شهر دیشموک جناب سروان بیژن تندپور در اردوی نونهالان استقلال بود که روحیه بچه ها را دوچندان کرد.

همچنین نماینده ورزش و جوانان دیشموک،رحمان اندیک گفت؛ فوتبال بسیار زیبا و بافکر این پسر بچه ها من را حیرت زده نمود، امیدورام در ادامه به همین صلابت بازی کنند و در پایان سرافراز مسابقات را ترک کنند.

 

 

مدیر عامل باشگاه استقلال دیشموک مهندس نعمت الله رحیمی زاده گفت: طاوسیان مزد زحماتش را گرفت، بسیار خوشحالم و نسبت به چنین نتیجه ای امیدوار بودم.

 

تیم نونهالان استقلال دیشموک روز یکشنبه ۲۵شهریور دومین دیدار خود را با پرسپولیس بالغ دهدشت در ورزشگاه آزادی دهدشت از ساعت ۱۷:۰۰ برگزار خواهد کرد.

انتهای پیام/م:آ