پیام تقدیر

خانواده ی مرحوم مغفور کربلایی حسن طاوسیان در پیامی به خبر دیشموک از الطاف بیکران تمام اقشار مردم نسبت به خویش صمیمانه تقدیر و تشکر نمودند.

 

پیام تقدیر و تشکر حجت الاسلام شیخ ابراهیم طاوسیان و محسن طاوسیان فرزندان مرحوم مغفور زنده یاد شادروان کربلایی حسن طاوسیان به پاس لطف و زحمات مردم؛ مسوولان و رسانه ها به شرح ذیل منتشر می شود.

متن پیام به شرح ذیل است:
{بسم الله الرحمن الرحیم}
*من لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق*

خوشاآنانکه باعزت زگیتی بساط خویش برچیدندورفتند.

زکالاهای این آشفته بازارمحبت راپسندیدندورفتند.

پدرم دیده به سویت نگران است هنوز

غم نادیدن توبارگران است هنوز

پدرمان به ندای ارجعی …لبیک گفت و تنگنای دنیا را به گستره آرامش ابدی بخشید.

باشایسته ترین و عالی ترین عبارات و سخنان به هر زبان و هر لهجه می ستاییم، محبت های شما بزرگواران را و همه کسانیکه به نحوی از انحاء مختلف خاطرسوگوارمان راتسلی بخشیدید و  آن عزیزانی که به قدوم مبارک خود و بزرگوارانی که به خط خود و رسانه ها گردغم از چهره غمگین مازدودند.

در مقام شما چه می توانیم بگوییم، چگونه توصیف کنیم ابراز احساسات مردم همیشه در صحنه و خونگرم استان را که حماسه آفریدید.

اگر اشک ریختید، قدم زدید و آه سرد کشیدید، لطفی از الطاف بیکران شما به سمت ما برای تسکین دلهای غم زده ما بود، درود بر انسانیت و شرافت همه شما که بر ما منت نهادید، الحق و الانصاف شایسته ترین واژه در توصیفتان را باید بکار ببریم، احسنت بر شما شیر مردان و دلیرزنان ایل بهمئی که اقیانوسی وسیع از لطف و رحمت و مهربانی را بر رگ های خسته و کوفته مان جریان دادید.

با این عمر کوتاه خاکی قادر به جبران الطاف شمانیستیم پس دست به دامان ذات کبریایی دراز می کنیم و از درگاهش می خواهیم تا پاسخگوی این همه لطف و عنایت ها باشد.

بدین وسیله ازعنایت و حسن توجه کلیه سروران ،دوستان ، آشنایان ،همکاران ، شخصیت های برجسته و چهره های شاخص استانی ، ملی و بین المللی ،ادارات ،نهادها، سازمانها و . . . و ایل بزرگ و سترگ بهمئی سادات جلیل القدر ، ایل بزرگ طیبی، ایل بزرگ دشمن زیاری، ایل بزرگ بویراحمد,(تمام ایلات و طوایف سراسر استان و جنوب کشور) جوانان،دانشجویان و دانشگاهیان و اساتید دانشگاهی، ورزشکاران، مدیران باشگاهای سراسراستان، هیئت فوتبال استان در راس حاج خداداد افشاریان ، هیئت های فوتبال شهرستان های استان، کمیته های داوران و داوران ملی ،بازیکنان و مربیان تیمهای ورزشی استان،

اداره کل زندانهای استان، نیروهای نظامی و انتظامی، سپاه پاسداران و بسیج ،کارکنان دادگستری و شورای اداری بخش، ائمه جمعه و جماعات، ستاد نماز جمعه استان، روحانیت معظم و معزز ،خانواده های شهدا، جانبازان ، ایثارگران و مسئولان و کارکنان ان، دهیاران و کارکنان آبفای استانی و شهرستانی ،رسانه های ورزشی استان شامل ورزش چرام و ورزش دنا، دانشگاه علوم پزشکی، دانشگاه های مختلف استان،اصناف ،کسبه و بازاریان و کارگران ، شهرداریها، اموزش و پرورش، اتفاقات برق،کمیته امداد(ره)،کارکنان بانک ها،کارکنان امور حمل و نقل ، تربیت بدنی و ورزش و جوانان شهرستان و استان و منطقه، کارکنان جهاد کشاورزی ، حوزه های علمیه استان و کشور، بخشداران ، فرمانداران.
و در کل از  همه اشخاص حقیقی و حقوقی و در یک کلام همه مردم و مسوولان و اصحاب رسانه در سراسر کشور که در همه مراحل ما را مدیون لطف و غریق محبت خویش نمودنداز طریق و شیوه های مختلف از جمله پیامک،تلفن،بنر، پارچه نوشته، شاخه گل و همچنین مطبوعات استان در راس از طریق رسانه ی خبر دیشموک و یا حضوری با ما ابراز همدردی نمودند  از صمیم قلب تقدیر و تشکرنموده و برای همگان ازخداوند رحمان  حضور در مرکب نورانی امام زمان ( عج ) را در عصر ظهور مسئلت می نماییم.

از این که به علت تألمات روحی، توفیق تشکر حضوری میسر نشد، قلباً پوزش می‌طلبیم.
امیدواریم خداوند بزرگ عنایت فرماید تا بتوانیم لطف و زحمات یکایک عزیزان را جبران نماییم.

(السّلام علیکم و رحمه الله برکاته)