به گزارش خبر دیشموک، به نقل از رسانه های استان همدان،طی نامه ای ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران از عملکرد بسیار خوب مهندس محمد ناصر نیکبخت استاندار همدان قدردانی نمود.

 پیام قدردانی رئیس جمهور از عملکرد استانداری همدان را رئیس دفتر رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری به مهندس نیکبخت، استاندار همدان ابلاغ کردند.

به گزارش رسیده از اداره کل روابط عمومی استانداری همدان، در متن نامه دکتر واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور آمده است؛ گزارش مهمترین اقدامات و شاخص های استان همدان به استحضار ریاست محترم جمهوری رسید«بدین وسیله مراتب تشکر و قدردانی ایشان از اقدامات مناسب انجام شده در استان ابلاغ می شود»

 

 

 

 

خبر دیشموک متذکر می شود:

محمدناصر نیکبخت (زاده دیشموک)، استاندار استان همدان در دولت یازدهم است. وی در زمان استانداری بهروز مرادی معاون پشتیبانی استانداری همدان بود و سابقه مدیرکلی اقتصادی در استانداری‌های تهران و هرمزگان را دارد.

 

 

سوابق اجرایی:

نیکبخت، پیشتر به عنوان مدیرکل امور اقتصادی و تولیدی استانداری تهران، مدیرکل امور اقتصادی و تولیدی و توسعه صادرات استانداری هرمزگان و مدیرکل اداری و مالی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بوده است.

وی مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایات استانداری کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل شهر و روستا استانداری هرمزگان و سرپرست فرمانداری میناب را بر عهده داشته است.

عضویت در هیئت واگذاری زمین، کمیسیون ماده ۳۲ و کمیسیون تبصره ۱ ماده ۱ حفظ کاربری اراضی و باغات به هنگام مسئولیت در استانداری تهران با حکم وزیر جهاد کشاورزی از جمله سوابق وی است.

وی در دولت احمدی‌نژاد دارای پست معاونت استاندار بود و پس از روی کارآمدن دولت یازدهم مجدداً مشغول به کار شد.

 

انتهای پیام:م/آ