فرازبام مخالفت کرد ؛لیگ برتر برگزار شود
فرازبام مخالفت کرد ؛لیگ برتر برگزار شود
مدیر عامل باشگاه هندبال فرازبام خائیز از فدراسیون خواست در تصمیم‌گیری لیگ برتر صلاح تیم‌ها و بازیکنان در نظر گرفته شود

مخالفت مدیرعامل فرازبام دهدشت با تعطیلی لیگ برتر هندبال
مدیرعامل باشگاه هندبال فرازبام خائیز از فدراسیون خواست در تصمیم‌گیری لیگ برتر صلاح تیم‌ها و بازیکنان در نظر گرفته شود.

خبر دیشموک ؛ مخالفت مدیرعامل فرازبام دهدشت با تعطیلی لیگ برتر هندبال
مجید پارسایی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کهگیلویه اظهار داشت: با در نظر گرفتن شرایط باشگاه هندبال، قرارداد بازیکنان و وضعیت معیشت انها موافق تعطیلی لیگ برتر هندبال نیستم.

مدیرعامل باشگاه هندبال فرازبام دهدشت با اشاره به آغاز بکار لیگ برتر هندبال کشور در سال ۹۸ اظهار داشت: متاسفانه تعطیلات پی‌درپی مسابقات انتخاب قهرمانی آسیا، انتخابی المپیک و اکنون نیز شیوع ویروس منحوس کرونا لیگ هندبال و فعالیت‌های ورزشی را با وقفه دو ماهه مواجه کرد.

مدیرعامل باشگاه هندبال فرازبام دهدشت ضمن قدردانی از زحمات مجموعه فدراسیون هندبال که به رغم تنگناها مسابقات را در همه رده‌ها پیش بردند، تصریح کرد: موافقت ضمنی با عدم برگزاری لیگ اما مورد رضایت نیست.

پارسایی با بیان اینکه باشگاه فرازبام خصوصی است و برای دیده شدن نیاز به اسپانسر دارد، گفت: در لیگ برتر با توجه به گروهبندی تنها چهار بازی میزبان بودیم و این تعداد بازی برای یک سرمایه‌گذار که افزون بر ۱۵ میلیارد ریال هزینه کرده کافی نیست.

وی ادامه داد: تعطیلات مکرر مصدومیت‌های زیادی متوجه بازیکنان کرده است.

پارسایی با بیان اینکه برگزاری لیگ برتر نیازمند آمادگی تیم‌هاست در پیش بودن ماه رمضان را از دیگر شرایط پیش‌رو برشمرد و افزود: از طرفی بازیکنان بخشی از مطالبات خود را دریافت نکرده‌اند و سرمایه‌گدار برای پرداخت قرارداد به بازیکنان با مشکل مواجه می‌شوند.

سرمربی تیم هندبال فرازبام دهدشت گفت: با توجه به اینکه لیگ ناتمام مانده برای تامین مطالبات نمی‌توان تصمیم گرفت و محل تامین مشخص نیست.

وی از مسوولان فدراسیون خواست با در نظر گرفتن صلاح هندبال و بازیکنان تصمیمی اتخاذ کنند که صلاح هر سه مجموعه فدراسیون، تیم‌ها و بازیکنان در آن دیده شود.

به گزارش فارس، تعیین تکلیف لیگ برتر فصل قبل و همچنین شرایط و ضوابط برگزاری فصل جاری، تعیین تکلیف مسابقات دسته یک، قراردادها و.. قرار است عصر شنبه از سوی رییس فدراسیون هندبال ایران تشریح شود.

  • منبع خبر : فارس