بنده به نقد رسانه‌ها احتیاج دارم
بنده به نقد رسانه‌ها احتیاج دارم
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: می‌خواهم همه مدیران را از درون استان کهگیلویه و بویراحمد و از فرزندان همین استان انتخاب کنم به غیر از جایی که به توافق نرسیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: می‌خواهم همه مدیران را از درون استان کهگیلویه و بویراحمد و از فرزندان همین استان انتخاب کنم به غیر از جایی که به توافق نرسیم.
( یکشنبه ۱۸ مهر ماه ۱۴۰۰) نشست خبری استاندار کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، سید علی احمدزاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این نشست به موضوع شهرداری‌ها پرداخت و اظهار داشت: در شهرداری‌ها انباشت نیرو داریم و از طرفی درآمد پایداری برای خودشان تعریف نکرده‌اند و نمی‌توانند درآمدهای خود را تأمین کنند.
وی در ادامه بر رونق گردشگری در استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد و گفت: باید زمینه اشتغالزایی را در همه روستاها متناسب با ظرفیت‌شان ایجاد کرد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: نباید نگاهی داشته‌ باشیم که سرمایه‌گذاران فرار کنند. من تعهد می‌دهم که هیچ سرمایه‌گذاری در استان کهگیلویه و بویراحمد رنجیده خاطر نشود و با تمام وجود از آنها حمایت می‌کنند. یک سرمایه‌گذار خارجی در منطقه مارگون، کارخانه سیمان مارگون را زده و زمینه اشتغال جوانان را فراهم کرده است. ما نباید به خاطر یک کارگر، این سرمایه‌گذار را عاصی کنیم. این کارخانه به جای اینکه با ۲۰۰ کارگر اداره شود، ۲۴۰ کارگر را به آن تحمیل کرده‌اند.

وی گفت: آقای رئیس جمهور از من خواسته است که سرمایه‌گذاران را حمایت کنیم، بنده هم به ایشان گفتم که سرمایه‌گذاران را به سمت ما هدایت کنید، بنده آنها را جذب خواهم کرد.احمدزاده در ادامه گفت: بنده را برای جذب سرمایه‌گذار و حمایت از سرمایه‌گذار حمایت کنید. خواهشاً من را وارد حاشیه نکنید، بگذارید، کار کنیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ادامه از تشکیل شورای حل اختلاف به منظور تعیین تکلیف شهرداری‌ها خبر داد و گفت: شوراهای شهرهای کوچک، افرادی را برای پست شهرداری معرفی کرده بود که به دلیل نبودن مدرک مرتبط و سابقه اجرایی رد شده بودند. خوب ما همفکری کردیم، در برخی از استان‌ها شهردارانی را گذاشتند که مدرک مرتبط نداشتند و از قانون عدول کردند. ما هم با یک خرد جمعی تصمیم گرفتیم که نیروهای معرفی شده برای شهرداران کوچک را به جهت اینکه کارها بر زمین نمانند، با آنها موافقت کنیم. فردی رشته تحصیلی او حقوق بود، اما حقیقتاً نیروی توانمندی بود.
فرد معرفی شده برای شهرداری دوگنبدان توسط دستگاه های نظارتی رد صلاحیت شد و آن گزینه هم حق اعتراض داشت که اعتراض هم کرد، اما دستگاه های نظارتی و بازرسی با او موافقت نکردند که شورای شهر دوگنبدان می توانند، هر چه سریعتر شهردار مدنظر خودشان را انتخاب کنند.
شورای اسلامی شهر یاسوج، دو نفر عزیزی که تایید صلاحیت نشده بودند، تعیین تکلیف شدند. دیوان عدالت اداری رأی خود را در این خصوص صادر کردند و منتظر فرصت ده روز در این رابطه هستیم.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در خصوص انتخاب مدیران آینده استان، گفت: بنده اصلاً این جمله را نگفتم که مدیران گذشته را جارو می‌کنم، این لفظ زشت را به کار نبردم. بنده، نیروهای ارزشی و مردمی، پاک دست و کسی که دولت را قبول داشته باشد، را در پست‌ها به کار می‌گیرم. مدیران آینده، باید دولت را قبول داشته باشند. مدیران جهادی و پاکدست را انتخاب می‌کنیم و کسی که به دنبال مال‌اندوزی باشد در مدیریت آینده دولت جایگاهی ندارد. کسی را می‌خواهیم که نگاه اشرافی و لوکس نداشته باشد.
احمدزاده گفت: می‌خواهم همه مدیران را از درون استان کهگیلویه و بویراحمد و از فرزندان همین استان انتخاب کنم به غیر از جایی که به توافق نرسیم. در خود استانداری کهگیلویه و بویراحمد افراد توانمندی حضور دارند که از آنها استفاده خواهیم کرد. از بانوان در مدیریت‌های آینده استفاده خواهیم کرد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بنده به نقد رسانه‌ها احتیاج دارم، مرا با نقدهایتان له و لورده  کنید، والله قسم شماها را نه مواخذه می‌کنم و نه از شماها شکایت خواهم کرد.
احمدزاده گفت: بنده با نمایندگان تعامل می‌کنم، بالاخره آنها نماینده مردم هستند. اما اختیارم را دست کسی نمی‌گذارم. رسانه‌ها به کمک من بیایند، جو را به سمت حواشی نبرید و لطفاً کمک کنید که برای مردم کار کنیم و اشتغال ایجاد شود.