بازخواست استاندار از ۳ مدیر در خصوص قطعی برق شهر
بازخواست استاندار از ۳ مدیر در خصوص قطعی برق شهر
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مواردی که باعث قطعی چند ساعته آب شهرستان گچساران می‌شود هر چه سریعتر رفع شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک ؛گچساران سید علی احمدزاده در بازدید از ایستگاه پمپاژ آبرسانی امامزاده جعفر و تنگ ملاقون شهر دوگنبدان کفت: قطعی مکرر برق، افت ولتاژ، فرسودگی خط انتقال و وجود تخلفات در انشعابات از عمده دلایل قطعی چند ساعته آب در گچساران است‌.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در تماس تلفنی با مرادی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گفت: قطعی مکرر برق که برخی مربوط به انتقال برق از سد چم‌شیر است مشکلاتی برای پمپاژ دشت امامزاده جعفر ایجاد کرده است.

 

وی ادامه داد: قطعی برق باعث شده پمپاژهای ۱۰ حلقه چاه انتقال آب از دشت امامزاده جعفر به گچساران و روستاهای اطراف برای چند ساعت از مدار خارج شوند لذا تدابیری اتخاذ شود که با هر قطعی برق پمپاژهای انتقال آب از مدار خارج نشود و مردم برای تامین آب شرب با مشکل مواجه شوند.

 

احمدزاده با اشاره به افت ولتاژ برق دشت امامزاده جعفر افزود: سریعا گروهی از شرکت توزیع نیروهای برق استان برای بررسی این مشکل اعزام شوند و این مورد هر چه سریعتر رفع شود.

 

وی در تماس با مصلح مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد اظهارکرد: برخی مشکلات باعث شده گچساران با تنش آبی مواجه شود.

 

احمدزاده بیان کرد: وزیر نیرو به مدیرعامل شرکت آب کشور و همچنین صالحی مدیرعامل آبفای کهگیلویه و بویراحمد دستور داد تنش آبی در این شهرستان هر چه سریعتر رفع و موتورپمپ و خط انتقال برای شهرستان طراحی شود.

 

‌استاندار کهگیلویه ‌و بویراحمد پس از شنیدن اقدامات صورت گرفته توسط آب منطقه‌ای استان گفت: مشکلی برای تامین آب گچساران از سد کوثر نیست و تنها مشکل در خط انتقال است که باید رفع شود.

 

انتهای پیام/

  • نویسنده : مالک آهنگ