امام جمعه تغییر می‌کند/فردا اخرین خطبه امام جمعه در نماز جمعه
امام جمعه تغییر می‌کند/فردا اخرین خطبه امام جمعه در نماز جمعه
ایسنا نوشت: آیت الله مصطفی علماء نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، این هفته آخرین خطبه‌های نماز جمعه را در کرمانشاه اقامه کرده و با مردم استان خداحافظی می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری خبر دیشموک، علیرضا شهرستانی رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: آیت الله علما سال ۱۳۸۶ با حکم مقام معظم رهبری به امامت جمعه کرمانشاه و نمایندگی ولی فقیه در استان شهیدپرور کرمانشاه منصوب شد.

وی افزود: آیت الله علماء به مدت ۱۶ سال امام جمعه کرمانشاه بود و فردا(جمعه، ۲۱ مهر) آخرین خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه را اقامه و با مردم قدرشناس و انقلابی استان کرمانشاه خداحافظی می کند.

شهرستانی ادامه داد: آیت الله علما همواره خود را خدمتگزار مردم دانسته و این روحیه را در منش و روش خود مد نظر داشته که به برکت آن توانست کرمانشاه را به یکی از محوری‌ترین استانها در حفظ وحدت و انسجام ملی بین ایلات، عشایر و گروه‌های مختلف مذهبی و سیاسی تبدیل کند.

وی عنوان کرد: آیت الله علماء مدت ۲۳ سال نیز با حکم امام(ره) امام جمعه شهرستان سیرجان بود و در آن دیار نیز منشاء خدمات گسترده معنوی و فرهنگی بود.

طبق اعلام رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، مراسم تکریم و معارفه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه هفته آینده برگزار خواهد شد.