وزارت اطلاعات با تیزبینی و اشراف کامل یک بمب خنثی کرد
وزارت اطلاعات با تیزبینی و اشراف کامل یک بمب خنثی کرد
وزارت اطلاعات بمب سیاسی و خبری آمریکا را خنثی کرد

پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک؛ آمریکاییها در نظر داشتند از فوت مایکل وایت به دلیل بیماری مزمن حداکثر بهره برداری سیاسی را علیه جمهوری اسلامی ایران و در قالب یک بمب خبری به عمل آورند که با آزادی وی، این فرصت رفتار غیر انسانی نیز از آنان سلب شد.

به گزارش خبرآنلاین، مایکل وایت یکی از نظامیان آمریکایی زندانی در ایران طی روزهای اخیر آزاد شد. اقدامی که با واکنش ترامپ روبرو شد و او در پیام هایی پی در پی از ایران بابت آزادی وایت تشکر کرد.

جزئیات مهم از آزادی نظامی آمریکایی زندانی در ایران از زبان مدیرکل ضدجاسوسی وزارت اطلاعات

مدیرکل ضدجاسوسی وزارت اطلاعات امروز جزئیاتی از این مبادله زندانی را روایت کرد. در بخشی از اظهارات این مقام وزارت اطلاعات آمده است؛ «اطلاعات معاونت ضدجاسوسی وزارت اطلاعات نشان می‌دهد که برخی سیاسیون در آمریکا من جمله «برایان هوک» در نظر داشتند از فوت مایکل وایت به دلیل بیماری مزمن حداکثر بهره برداری سیاسی را علیه جمهوری اسلامی ایران و در قالب یک بمب خبری به عمل آوردند که با آزادی وی، این فرصت رفتار غیر انسانی نیز از آنان سلب شد.»

مدیرکل ضد جاسوسی وزارت اطلاعات تاکید می کند: همچون گذشته با تیزبینی و اشراف حداکثری اطلاعاتی، هرگونه تحرکات ضد امنیتی سرویس‌های اطلاعاتی متخاصم و بویژه آمریکا در ایران و تحت هر پوششی را با قوت در نطفه خفه خواهیم کرد و با حرفه‌ای ترین روش با آن مقابله می‌کنیم.

انتهای پیام /م:آ

  • منبع خبر : خبر آنلاین