هلال احمر کهگیلویه الگوی موفق میدان دادن به مدیران جوان/ اهمیت رسانه در نمایش عیار مدیران
هلال احمر کهگیلویه الگوی موفق میدان دادن به مدیران جوان/ اهمیت رسانه در نمایش عیار مدیران
در حالی که اکثر دستگاه های اداری تنها شعار از جوان گرایی می دهند؛ در هلال احمر کهگیلویه این امر مهم به صورت عملی محقق شده است

پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک، در حالی که در روزهای اخیر خبرهای متعددی از وجود فقر و مشکلات اقتصادی در گوشه و کنار کشور به گوش می رسد برخی نهاها هستند که با جهاد و تلاش مضاعف برای رفع این محرومیت‌ها می کوشند.
در این بین هلال احمر به عنوان نهادی مردمی و پیشتاز در خدمات رسانی و تامین نیازهای مردم در بحران‌ها پیش قدم بوده است که از آن جمله می توان به هلال احمر شهرستان کهگیلویه اشاره کرد.
شایان ذکر است که طی چند سال اخیر نیز هلال احمر شهرستان کهگیلویه با اهتمام مدیر جوان خود برنامه های عملیاتی متعددی را برای جذب خیرین بکار بسته و خدمات رسانی به مناطق سیل زده و محروم این شهرستان به کار برده است.
این موضوع نشان می دهد که استفاده از ظرفیت جوانان در بدنه مدیریتی می تواند باعث چابکی در ادارات شود موضوعی که گاها در برخی از نهادها اهمیت چندانی به آن نمی شود.
نیروی جوانی، انرژی مضاعف و تلاش برای رشد اعتلای شخصی و اداری از دیگر مزیتهای وجود نیروهای جوان است تا در سایه آن شعارهای اقتصادی و رشد و رونق تولید مقام معظم رهبری محقق شوند.
البته چیزی که در این میان باید به آن توجه داشت حس اعتمادی است که عامه مردم به نیروهای جوان دارند و این حس با وجود تزریق نیروهای جوان به بدنه ادارات و تیم مدیریتی استان بیش از پیش بوجود خواهد آمد.
همین مسئله می‌تواند الگوی موفقی برای سایر دستگاه ها باشد تا مدیران کل و در راس آنها استاندار و نمایندگان بکوشند تا به جوانان میدان دهند؛ چراکه نمونه‌های موفق این میدان دادن در دستگاهی مانند هلال احمر توانسته گام‌های موفقی در انجام وظایف خود بردارند.
در این بین اما باید به لحاظ رسانه ای نیز به مدیران جوان میدان داده شود تا عملکرد و فعالیت های خود را رسانه ای و به نظر عموم برسانند، چراکه در فضای امروزی جامعه بدون حضور اصحاب رسانه و بدون انعکاس اخبار و اطلاعات در جراید و فضای مجازی توان و عیار مدیران به خصوص مدیران جوان دیده نمی‌شود.

انتهای پیام/م: آ
نگارنده: سیده مهناز خزیر
سردبیر: اردشیر کیانی