نمونه ای از خبرنگار گریزی مدیران و فرار از پاسخگویی
نمونه ای از خبرنگار گریزی مدیران و فرار از پاسخگویی
کار این مدیران به جایی رسیده که با خیال راحت بر صندلی ریاست اداره خود تکیه زده با پشت گوش انداختن حرف استاندار و فرماندار گچساران برای خود ریاستی دلخواه دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک؛به برکت نظام جمهوری اسلامی خدمات ارزنده و بسیار خوبی در مناطق مختلف کشور صورت گرفته به گونه ای که با کمی دقت و تامل در همه جا ردپای این خدمات به خوبی مشهود و قابل لمس است.

در نقاط مختلف کهگیلویه و بویراحمد عمران و آبادی توسط نظام جمهوری اسلامی هوا را بهاری کرده و در دولت سیزدهم چرخ توسعه و آبادانی شتاب بیشتری گرفته است.

این امر با تعامل و پشتکار خوب مدیران دولت سیزدهم صورت گرفته و همچنان نیز ادامه دارد.

در این میان با توجه به تاکید مقام معظم رهبری به جهاد تبیین و اطلاع رسانی خدمات نظام توسط مدیران هنوز برخی از مسئولان بدون اهمیت دادن به تاکیدات رهبر انقلاب مهر خاموشی بر دهان خود زده و این امر مهم را هم‌ چنان با سهل انگاری های خود پشت گوش انداخته اند.

در گچساران این شهری که بارها از زبان‌مسئولان از آن به عنوان شهرستانی استراتژیک و مهم یاد شده با وجود اقدامات خوب و تلاش دولتمردان دولت سیزدهم برخی از مدیران با وجود تاکیدات بسیار استاندار و فرماندار گچساران حاضر به پاسخگویی به خبرنگاران در راستای ارائه خدمات دستگاه های اجرایی خود نیستند.

کار این مدیران به جایی رسیده که با خیال راحت بر صندلی ریاست اداره خود تکیه زده با پشت گوش انداختن حرف استاندار و فرماندار گچساران برای خود ریاستی دلخواه دارند.

برای مثال سرپرست جوان شبکه بهداشت و درمان گچساران یکی از این‌ مدیرانی است که متاسفانه با وجود گستردگی کار این دستگاه و سوالات متعدد پاسخگوی خبرنگار نیست به گونه ای که بارها برای موضوعات مختلف با وی تماس گرفته شد ولی این مدیر حاضر به پاسخگویی نیست.

با وجود تذکر فرماندار گچساران به سرپرست شبکه بهداشت و درمان گچساران این مدیر همچنان از پاسخگویی و ارائه عملکرد خود به خبرنگار سر باز می زند کار به جایی رسیده که این‌مدیر به بهانه مشغله کاری با اعلام اینکه به دفترم مراجعه نکنید وقت دیدار با خبرنگار را ندارم و پیامکی سوال کنید از پاسخ دادن طفره می رود حتی به صورت پیامکی.

خطاب به استاندار انقلابی کهگیلویه و بویراحمد چه کسی باید با اینگونه مدیران برخورد کند؟؟؟؟

آقای استاندار در شهر ولایتمدار گچساران مدیری که تاکید رهبری را پشت گوش انداخته و به تذکرات نیز اهمیتی نمی دهد تکلیف خبرنگار به فرمایش رهبر معظم انقلاب این افسران‌جنگ نرم چیست؟؟؟؟

وقتی مدیرانی با این دهن کجی خود به تاکیدات شما و فرماندار شهرستان به این روند ادامه می دهد پس جگونه انتظار تلاش برای خدمت در جبهه اطلاع رسانی به مردم از خدمات نظام را دارید؟؟؟،

حال مانده ایم که شما نفر اول اجرایی استان چاره ای بیندیشید.

انتهای پیام /

  • نویسنده : مالک آهنگ
  • منبع خبر : خبرگزاری فارس