نماینده کهگیلویه بزرگ با مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس به منظور بررسی آخرین وضعیت پتروشیمی دهدشت دیدار کرد
نماینده کهگیلویه بزرگ با مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس به منظور بررسی آخرین وضعیت پتروشیمی دهدشت دیدار کرد
عصر امروز حجه الاسلام والمسلمین سید محمد موحد نماینده کهگیلویه بزرگ با جعفر ربیعی مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس به منظور بررسی آخرین وضعیت پتروشیمی دهدشت دیدار کرد

پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک؛نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه بهمئی چرام و لنده در ابتدا ضمن تشکر از خدمات و زحمات متخصصان هلدینگ خلیج فارس و نمایندگان گذشته ، سرعت و پیشرفت این پروژه را ناکافی و کند دانست.

موحد تصریح کرد: از مجموعه هلدینگ خلیج فارس انتظار می رود که تمامی تلاش خود را برای به سرانجام رساندن این پروژه مهم انجام دهند و خواستار ورود به سایر زمینه ها و صنایع مناسب منطقه شد .

مهندس جعفر ربیعی نیز باتبریک انتخاب مجدد سید محمد موحد بعنوان نماینده مردم و تقدیر و تشکر از پیگری و زحمات وی به تشریح شرایط فعلی پروژه پتروشیمی دهدشت پرداخت.

مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس گفت: منابع مالی پیش بینی شده این پروژه ۲۴۰ میلیون یورو می باشد و با توجه به سلسله وار بودن پتروشیمی های بهبهان ، گچساران و دهدشت لازم بود این زنجیره بصورت متناسب پیشرفت داشته باشد.

ربیعی تصریح کرد: پروژه بهبهان تا پایان خرداد امسال به بهره برداری می رسد و پتروشیمی گچساران نیز پیشرفت مناسبی داشته است، اما سرعت پروژه دهدشت کند می باشد و لازم هست شرکت پتروپارس بصورت جدی تر این پروژه را دنبال کند.

در ادامه سید محمد موحد با تاکید به اینکه پیشرفت ۱۳ درصدی پتروشیمی دهدشت را بسیار کند و نامتناسب با دیگر پتروشیمی های این زنجیره است، آمادگی خود را برای رفع مشکلات پیش روی این پروژه اعلام نمود.

در پایان این دیدار مقرر شد نشست بعدی را در محل سایت پتروشیمی دهدشت برگزار گردد .

انتهای پیام/م:آ