موحد: آیت الله رئیسی در انجام مسئولیت و خدمت به مردم خستگی ناپذیر بود/ یادآور شهید رجایی و باهنر بود
موحد: آیت الله رئیسی در انجام مسئولیت و خدمت به مردم خستگی ناپذیر بود/ یادآور شهید رجایی و باهنر بود
حجت الاسلام موحد: آیت الله رئیسی در انجام مسئولیت و خدمت به مردم خستگی ناپذیر بود/ گفتار و رفتار ایشان یاد شهیدان رجایی و باهنر را برایمان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک؛ حجت الاسلام سید محمد موحد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ضمن تبریک و تسلیت شهادت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور مردمی و هیات همراه ایشان در حادثه سقوط هلی‌کوپترحامل ایشان، گفت: افراد بسیار خدوم و ارزشمندی را در این حادثه دردناک از دست دادیم.

 

وی با یادآوری اینکه حجت الاسلام رئیسی ویژگی های بسیار خاصی داشت، گفت: ایشان مراحل مختلف مدیریتی را طی کرد و با کار جهادی نهایت اهتمام خود را برای رفع مشکلات به کار برد.

 

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس یازدهم، سلامت اعتقادی، رفتاری و اخلاقی را از ویژگی های بارز آیت الله رئیسی دانست و گفت: کسی نتوانست نسبت به ایشان مساله ای را مطرح کند که در مظان اتهمام قرار گیرد و این امتیاز بارز و ستودنی رئیس جمهور بود.

 

حجت الاسلام موحد ادامه داد: ایشان در انجام مسئولیت و خدمت به مردم خستگی ناپذیر بود و مسئولیت و جایگاه نمی توانست ایشان را به هیچ وجه مغلوب کند و نوع ارتباطش با مردم ویژه و خاص بود و گفتار و رفتارش یاد  شهیدان رجایی و باهنر را برای ما زنده می کرد.

 

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: حجت الاسلام رئیسی نهایت اهتمام خود را برای خدمت به نظام و مردم به کار می برد و شب و روز نمی شناخت و هر جایی که به کمک ایشان نیاز بود تمام قد ورود می کرد.

 

وی افزود: رئیس جمهور در سفرهای استانی به صورت میدانی با مردم گفت و گو می‌کرد و در جریان مشکلات و دغدغه های آنها قرار می گرفت و در تمامی مراحل مسئولیت، ملاک و معیارش بعد از رضایت حضرت حق جلب رضایت رهبر معظم انقلاب بود.

 

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس یازدهم یادآور شد: ضایعه دردناک آیت الله رئیسی تا سال ها در یادها باقی خواهند ماند و ما این رئیس جمهور خدوم و مردمی را به راحتی از دست دادیم.

پایان پیام/

  • نویسنده : مالک آهنگ