موافقت رئیس جمهور با یک استعفا؛ با تمام قوا تجربیاتم را انتقال می دهم
موافقت رئیس جمهور با یک استعفا؛ با تمام قوا تجربیاتم را انتقال می دهم
رئیس‌جمهور با استعفای رئیس‌ بنیاد شهید و امور ایثارگران موافقت کرد

پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک؛ به گزارش حوزه دولت خبرگزاری تسنیم ، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی معاون رییس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در نامه‌ای از رئیس جمهور درخواست کرد به‌دلیل بیماری و نیاز به استراحت و پرهیز از کار سنگین به‌توصیه پزشکان، با استعفای وی از مسئولیتش موافقت کند.

وی در متن نامه خود به رئیس جمهور نوشته است: “خداوند متعال را سپاسگزارم که حسن ختام و پاداش خدمت سی و چند ساله‌ام را در نظام مقدس جمهوری اسلامی، خدمت به شهدا و فرهنگ والای ایثار و شهادت قرار داد. بر خود فرض می‌دانم از حضرت‌عالی که چنین فرصت مغتنم برای خدمت به افضل انسانها برای اینجانب فراهم کردید، صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم”.

حجت‌الاسلام والمسلمین شهیدی با بیان اینکه “امیدوارم شرایط و تمهیدات جدید موجب تحولات مورد نیاز برای ارائه‌ خدمات بهینه و در خور شأن جامعه ایثارگری را فراهم نماید”، افزوده است: همان‌گونه که استحضار دارید اخیراً به‌دلیل بیماری و به‌توصیه پزشکان نیازمند استراحت و پرهیز از کار سنگین می‌باشم.

وی در این نامه با اشاره به اینکه تا تعیین فرد جدید برای قبول مسئولیت، کماکان به خدمت خود با افتخار ادامه خواهد داد، نوشته است: همچنین در حد بضاعت از هیچ کوششی برای کمک، همراهی و انتقال تجربیات به فرد جدید دریغ نخواهم کرد.

انتهای پیام/ م: آ

  • منبع خبر : تسنیم