مصاحبه ی تند سخنگوی شورای شهر دیشموک درخصوص وضعیت دیشموک
مصاحبه ی تند سخنگوی شورای شهر دیشموک درخصوص وضعیت دیشموک
باتوجه به نبود امکانات راهای دیشموک را مسدود و منطقه قرنطینه شود.

*مصاحبه ی تند سخنگوی شورای شهر دیشموک درخصوص وضعیت دیشموک*

*سپاه و نیروی انتظامی ورود کنند/ مسیر دیشموک به خورستان باید مسدود شود/ دیشموک که حتی یک ماسک در آن وجود ندارد قرنطینه شود/ با جان مردم بازی نکنید/ ورودحتی یک خودرو و مسافر غیربومی به دیشموک ممنوع شود/ دیشموکی های خارج از دیشموک درصورت ورود به دیشموک باید ۱۴ روز قرنطینه شوند/کدام امکانات و تجهیزات مهیای مقابله با خطرات احتمالی در کمین دیشموک محروم، است؟!*

سلمان بینا سخنگوی شورای شهر دیشموک به خطر بیماری بی رحم “کرونا” اشاره کرد و گفت: قضیه جدی تر از آن است که ما درفکر داریم و الان تلویزیون و بهداشت جهانی هم به همه گیری جهانی کرونا ویروس اذعان دارند.

بینا افزود:مردم باید برای درامان ماندن از این بیماری خطرناک مهمانی و سفرهای خود را حداقل تا پایان تعطیلات عید کنسل کرده و بهداشت عمومی و فردی را رعایت کنند که تنها راه مقابله فقط درخانه ماندن مردم است.

سخنگوی شورای شهر دیشموک با بیان اینکه مسئولان مسئول حفظ جان مردم هستندو با اشاره به نبود حداقل امکانات جهت مقابله با کرونا در دیشموک، از استاندار و فرماندار خواست تا حداکثر همکاری را جهت درامان ماندن دیشموک محروم کرده و تمام ظرفیت را بکار بگیرند.

بینا؛ انسداد مسیر دیشموک_ خوزستان را ضروری و مهم عنوان و اذعان داشت: مسئوولان باجان مردم بازی نکنند و اصل و واقعیت قضیه که سازمان بهداشت جهانی، ستاد کرونای کشور و حتی استاندار تذکر می دهند را جدی بگیرند.

سخنگوی شورای شهر دیشموک با اشاره به اینکه مسئولان سعی نکنند با سکوت بیجای خود دیشموک را اینجا هم قربانی کنند؛ بیان داشت: اگر پیشگیری نکنیم درمانی درکارنیست و خدای ناکرده فاجعه در دیشموک بوجود می آید.

بینا به احتمال بروز فاجعه درصورت عدم انسداد مسیر دیشموک_خوزستان اشاره و متذکرشد: به عنوان خادم مردم در شورای شهر از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سبزپوشان خدوم نیروی انتظامی خواهش میکنم هر چه زودتر مسیر پرخطر دیشموک_خورستان را مسدود کنند تا اطلاع ثانوی که خطر بیماری وحشتناک کرونا رفع شود که این امر به نفع همه ی مردم خواهد بود.

بینا عضو شورای شهر دیشموک همچنین به اظهارات و تاکیدات استاندار اشاره داشت گفت: دکتر کلانتری عرض کردند درصورت ورودغیربومی هایی که احتمال مثبت بودنشان باشد به منطقه، باید ۱۴ روز قرنطینه شوند که در این صورت هیچ امکاناتی در بخش دیشموک نداریم.

وی اذعان کرد: می طلبد بنا با دستورات شخص استاندار زمینه قرنطینه همه ی افرادی که به دیشموک عزیمت می کنند را فراهم کنید، وباوجودنبودامکانات مسیرهای ورودی را مسدود و دیشموک را قرنطینه کنید.

بینا خاطرنشان کرد: باوجود نبود امکانات و تجهیزات فقط درصورت انسدادمسیرهای پرخطر؛ زنجیره به دیشموک وصل نمیشود که اگر همکاری نشود خطر بیش از پیش دیشموک را تهدید می کند.