مسوولی که تفکر شهدایی، اندیشه بسیجی، مسیر ولایتمداری و لایت پذیری داشته باشد، در تراز انقلاب اسلامی است+فیلم و تصاویر
مسوولی که تفکر شهدایی، اندیشه بسیجی، مسیر ولایتمداری و لایت پذیری داشته باشد، در تراز انقلاب اسلامی است+فیلم و تصاویر

حجت الاسلام عی اکبر راوند امام جمعه دیشموک در مراسم ادای احترام به مقام شامخ شهدای دیشموک به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس،اظهار کرد: یقینا شهدا یاران امام حسین (ع) هستند و کمک کاران حرکت اباعبدالله الحسین در طول تاریخ بودند. وی با بیان اینکه هفته دفاع مقدس برای همه ما الگو است، افزود: شهدا […]

حجت الاسلام عی اکبر راوند امام جمعه دیشموک در مراسم ادای احترام به مقام شامخ شهدای دیشموک به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس،اظهار کرد: یقینا شهدا یاران امام حسین (ع) هستند و کمک کاران حرکت اباعبدالله الحسین در طول تاریخ بودند.

وی با بیان اینکه هفته دفاع مقدس برای همه ما الگو است، افزود: شهدا در راه دین و خدا جان خویش را فدا کردند،

راوند تصریح کرد: باید ما قلبهای خود را غبارروبی کنیم و تفکرمان را شهدایی کنیم.

وی بیان کرد: اگر در جامعه ما تفکر شهدایی حاکم شود، آن جامعه عاقبت بخیر می شود.

امام جمعه دیشموک با بیان اینکه، تفکر شهدا یعنی اندیشه بدون گناه باشد، اضافه کرد: تفکر شهدایی یعنی باید عملگرا باشیم و وظیفه دینی خود را انجام دهیم و تکلیف شناس باشیم.

راوند ادامه داد: اگر در مسوولیتی هستیم باید به نحو احسن انجام مسوولیت کنیم و دنبال این باشیم که حرکت، راه و تفکر شهدا برجسته شود و تفکر بسیجی و ولایتمداری و لایت پذیری در جامعه حاکم شود.

وی گفت: مسوولی که تفکر شهدایی، اندیشه بسیجی، مسیر ولایتمداری و لایت پذیری داشته باشد، در تراز انقلاب اسلامی است.

وی افزود:مسوول در تراز انقلاب اسلامی خودش را مدیون انقلاب اسلامی می داند و اگاه بوده که صندلی به آن رسید به برکت خون شهداست و باید تک تک ما از شهدایی که جان خویش را فدا کرده تا ما ازادانه زندگی کنیم، الگو بگیریم و ادامه دهنده راه شهدا باشیم و به مردم خدمت کنیم.

انتهای پیام/