مسوولان دیشموک ۱۳فروردین امسال کجا بودند!/تقدیر ویژه بخشدار از مردم دیشموک+تصاویر
مسوولان دیشموک ۱۳فروردین امسال کجا بودند!/تقدیر ویژه بخشدار از مردم دیشموک+تصاویر
حبیبی خاطرنشان کرد: دست تک تک مردم را می بوسم که همیشه در جهت همکاری با مسوولان سنگ تمام گذاشته و همکاری دارند.

*مسوولان دیشموک ۱۳فروردین امسال کجا بودند!/بازدیدهای سرزده بخشدار از ایستگاههای تست غربالگری واقع در ورودی_خروجی بخش و تقدیر از همکاری شبانه روز بسیجیان و دهیاران/تعامل دهیاران و بسیج انسجام خوبی در بخش ایجاد کرد/تمام دهیاران پای کار بودند/ مصوبات نشست با دهیاران در رابطه با استقرار ایستگاهای غربالگری جهت حفظ سلامت مردم باهمت و همکاری دهیاران و بسیج بخوبی اجرا شد/تقدیر مردم در روستاها از کنترل و فعالیت ایستگاه های غربالگری/ رضایت مردم نشان از مدیریت خوب بخش است+تصاویر*

*به گزارش خبر دیشموک مردم در روستاها از کنترل و فعالیت ایستگاه های غربالگری ابراز رضایت کرده و این امر را نشان از تلاش مسوولان و دهیاران و بسیج و مدیریت بخش توسط بخشدار است.*

صفا حبیبی بخشدار دیشموک امروز ۱۳ فروردین۹۹ را بهمراه علی کریمی رئیس منابع طبیعی و جهان راسته رئیس شورای شهر دیشموک از تمام ایستگاه های تست_ غربالگری ورودی _خروجی های سطح شهر و بخش بازدید کردند.

حبیبی بخشدار دیشموک در حاشیه این بازدید،از زحمات فرمانده حوزه ی بسیج و بسیجیان و دهیاران که در تمام ایستگاه های کنترل همگام با نیروی انتظامی و بهداشت پرتلاش همکاری کرده؛ تقدیر ویژه کرد و گفت: مسوولان تلاش کرده و مردم همکاری کردند و مصوبات نشست با دهیاران در رابطه با حفظ سلامت مردم بخوبی اجرا شد.

حبیبی،تلاش و پای کار بودن دهیاران را در تمام روستاها قابل تحسین و تمجید دانست و اذعان کرد: هدف ما درخانه ماندن مردم برای شکست کرونا در سایه ی آرامش و امنیت بوده که تا به حال رضایت بخش است.

بخشدار دیشموک که امروز تمام ورودی های سطح بخش را بدون وقفه رصد کرد، بیان داشت: شکست کرونا در دیشموک مستلزم همکاری مردم و تلاش مسوولان است.

حبیبی خاطرنشان کرد: دست تک تک مردم را می بوسم که همیشه در جهت همکاری با مسوولان سنگ تمام گذاشته و همکاری دارند.

بخشدار دیشموک متذکر شد: مردم همت بیشتری کنند و همانند روند طی شده تاکنون تا ظرف پایان طرح فاصله گذاری اجتماعی، همکاری کنند تا مسیر شکست کرونا با درستی پیش روی کند.

گفتنی است بخشدار و رییس منابع طبیعی و رییس شورای شهر دیشموک تمام تلاش خود را کرده که امروز تمام ایستگاهای بخش را بازدید و روند را از نزدیک مشاهده تا در جریان امورات از نزدیک، باشند.

به گزارش خبر دیشموک امروز افروغ رییس مرکز بهداشت، نعمت پور مسوول امورصنفی،کریمی رییس منابع طبیعی، سروان انصاری فرمانده بسیج، اکبری شهردار، اندیشه مسوول ستاد بازسازی عتبات عالیات، جهان راسته رییس شورای شهر دیشموک را در حین تلاش جهت کنترل وضعیت از نزدیک مشاهده کرده است.

برخی مسوولان را هم از دید خبر دیشموک رصد نشد که دلیلی بر عدم فعالیت دیگر مسوولان نیست و این قسمت خبر بروزرسانی… می شود…