مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد خبرداد
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد خبرداد
سید محمدتقی علوی، مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت:تعطیلی تمامی رقابت های ورزشی تا ۳۱ اردیبهشت ماه در استان

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد خبرداد:

تعطیلی تمامی رقابت های ورزشی تا ۳۱ اردیبهشت ماه در استان
سید محمدتقی علوی، مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: همزمان با سراسر کشور تمامی رقابت‌های ورزشی تا ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ در این استان تعطیل است.

پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک ؛ سید محمدتقی علوی، مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: همزمان با سراسر کشور تمامی رقابت‌های ورزشی تا ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ در این استان تعطیل است.
علوی بیان کرد: هدف از این اقدام قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا و جلوگیری از گسترش روزافزون آن در کشور و کهگیلویه و بویراحمد است.
وی افزود: این تصمیم از سوی مسؤولان ستاد ملی مقابله با کرونا در ورزش گرفته شده و در قالب اطلاعیه شماره ۱۰ به اداره کل ورزش و جوانان تمامی استان‌های کشور ابلاغ شد.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مکان‌ها و باشگاه‌های ورزشی دولتی و خصوصی کشور و استان نیز بر اساس این اطلاعیه تا ۱۵ اردیبهشت ماه امسال تعطیل خواهند بود.
علوی عنوان کرد: تصمیم‌گیری در مورد زمان آغاز رقابت‌های ورزشی و فعالیت مکان‌ها و باشگاه‌های ورزشی دولتی و خصوصی در کشور و کهگیلویه و بویراحمد، منوط به بررسی شرایط و گرفتن استعلام از ستاد ملی مقابله با کروناست.
وی ابراز داشت: بر اساس این اطلاعیه تمامی فدراسیون‌های ورزشی باید مربیان تیم‌های ملی را به تدوین و پیگیری دقیق برنامه‌های آماده‌سازی از راه دور و از طریق فضای مجازی و تمرین در خانه برای ملی‌پوشان مکلف کنند.
علوی گفت: فعالیت‌های آموزشی و برنامه‌های ترویج ورزش همگانی آنلاین نیز با جدیت از سوی فدراسیون‌های ورزشی پیگیری شود.

  • منبع خبر : عصر زاگرس