مخالفت با افزایش قیمت شیر در کهگیلویه و بویراحمد
مخالفت با افزایش قیمت شیر در کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: مشکل تامین نهاده‌های دامی رفع شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک؛  حسن رضاپور در جلسه کارگروه اقدام مشترک بازار که با دستور کار قیمت شیر برگزار شد، گفت: توزیع شیر از انحصار خارج شود و عاملین عرضه با حفظ الزامات قانونی و بهداشتی افزایش پیدا کند.

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد افزود: شرکت تولید شیر وابسته به بنیاد جانبازان نسبت به تامین شیر مورد نیاز صنوف عرضه کننده شیر اقدام کند.

وی با اشاره به اینکه با افزایش قیمت شیر مخالف هستیم، گفت: شیر و لبنیات از مواد غذایی مورد استفاده اقشار آسیب پذیر از جمله کودکان ، نوجوانان و دانش‌آموزان است و ضروری می باشد در سبد غذایی مردم و در دسترس آنها باشد و با هر گونه فزایش قیمت مخالف هستیم.

این مسئول به مشکل تامین نهاده‌های دامی اشاره و عنوان کرد: جهاد کشاورزی رایزنی های لازم را برای تامین نهاده های دامی مورد نیاز تولیدکنندگان دام و طیور و آبزیان استان انجام داده و گزارش کاملی از میزان نیاز استان و مقدار عرضه شده به دفتر اقتصادی استانداری ارائه کند.

رضاپور در خصوص قیمت گوشت قرمز گفت: دستگاه‌های مربوطه مکلف هستند ظرف هفته آینده با کارشناشی قیمت، نسبت به ابلاغ و قیمت گذاری قیمت گوشت قرمز اقدام کنند.

پایان پیام/

  • نویسنده : مالک آهنگ