لازمه رشد و توسعه کشور حفظ نظم و امنیت است
لازمه رشد و توسعه کشور حفظ نظم و امنیت است
استاندار خوزستان گفت: نیروی انتظامی وظیفه دفاع از مردم در برابر برهم زنندگان امنیت را به عهده دارد چرا که لازمه رشد و توسعه کشور حفظ نظم و امنیت است.

صادق خلیلیان استاندار خوزستان امروز در یادواره ۶۰۸ شهید نظم و امنیت استان خوزستان، اظهار کرد: نیروی انتظامی وظیفه دفاع از مردم در برابر برهم زنندگان امنیت را به عهده دارد چرا که لازمه رشد و توسعه کشور حفظ نظم و امنیت است.

وی عنوان کرد: مسیر حیات جامعه، تداوم زندگی مردم و رشد و توسعه بر اساس نظم‌ و امنیت استوار است، رشد و توسعه کشور، مرهون تلاش نیروهای پرتوان جمهوری اسلامی در حفظ نظم و امنیت جامعه است.

استاندار خوزستان گفت: امروز جایگاه جمهوری اسلامی در زمینه توسعه پزشکی و علمی و دیگر زمینه‌ها رشد خوبی داشته و جایگاه آن را در مسیر کشورهای با توسعه بالا قرار داده است.

وی بیان کرد: انقلاب اسلامی همواره در مسیر رشد حرکت کرده است و دشمنان انقلاب نیز تلاش خود را در جهت ایجاد مانع در راه پیشرفت کشور طراحی و اجرا کرده‌اند.

خلیلیان عنوان کرد: دشمن پس از پیروزی انقلاب اسلامی خسارات زیادی به ویژه در جنگ تحمیلی به ایران اسلامی وارد کرد اما به مقاصد شوم خود نرسید و امروز ایران اسلامی در مسیر رشد و توسعه کشور با بالندگی، به راه خود ادامه می‌دهد.

انتهای پیام/