فرمانده سپاه فتح: مطالبه‌گری و «خبر خوب» جایگزین تخریب و اخبار بد شود
فرمانده سپاه فتح: مطالبه‌گری و «خبر خوب» جایگزین تخریب و اخبار بد شود
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: معمولا در مطالبه‌گری شخصیت افراد تخریب می‌شود و بعضا به جای مطالبه‌گری خودزنی دیده می‌شود.

سردار حمید خرمدل در جمع برخی اقشار بسیج استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به توطئه‌های دشمنان برای بدنام کردن نظام جمهوری اسلامی اظهار کرد: دشمن به دنبال بزرگ جلوه دادن برخی حوادث در کشور است در حالی که روزانه تعداد زیادی جرم و جنایت در آمریکا و سایر کشورهای غربی اتفاق می‌افتد اما رسانه های آن‌ها چنین وقایعی را همسو با دولت ها و نظام‌‌های حاکم بر این کشورها به ندرت منتشر می‌کنند.

وی با بیان این که نظام ما از این حیث مظلوم است تصریح کرد: رسانه‌ها باید در راستای اهداف ملت و کشور و نظام و خنثی کردن توطئه‌های دشمنان عمل کنند و بهانه‌ای جهت تخریب خودمان دست دشمن ندهند.

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مقام معظم رهبری با فرمایش خود در عید نوروز و مشخص کردن شعار سال مبنی بر جهش تولید اولویت کار و تلاش و مسیر را به همه نشان دادند افزود: رسانه‌ها باید در راستای عملیاتی کردن این فرمایش رهبری گام بردارند و با اخبار و گزارش‌ها و یادداشت و مقالات اثرگذار به این مهم کمک کنند.

سردار خرمدل با تاکید بر این که سیاست کلی نظام بحث وحدت است و باید کمتر روی بحث‌های حداقلی و اختلاف‌ها ورود پیدا کنیم افزود: متاسفانه در استان کهگیلویه و بویراحمد انتشار اخیار بد بسیار زیاد است در حالی که برای امیدبخشی و ایجاد روحیه کار و تلاش نیاز به انتشار حداکثری اخبار خوب داریم.

وی مطالبه‌گری را سوای از اخبار بد دانست و گفت: معمولا در در برخی موارد به جای مطالبه‌گری شخصیت افراد تخریب می‌شود و بعضا به جای مطالبه‌گری خودزنی دیده می‌شود.

این فرمانده در ادامه با اشاره به این که بسیاری از درگیری‌ها و نزاع‌ها در استان بر سر مسائل خرد و جزئی است افزود: رسانه‌ها برای عبور از رسوم غلط طایفه‌ای در استان کمک کنند و رسوم و فرهنگ‌های درست که تعداد آن‌ها کم نیست بزرگنمایی شوند.

انتهای پیام/۸۲۰۰۹