طوفان الاقصی تنها گوشه کوچکی از توان جبهه مقاومت بود
طوفان الاقصی تنها گوشه کوچکی از توان جبهه مقاومت بود
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران گفت: طوفان الاقصی تنها گوشه کوچکی از توان جبهه مقاومت بود که هراس استکبار جهانی را در پی داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک؛ سرهنگ ناصر صالحی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران در اجتماع مردمی محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی در این شهرستان گفت: به‌ نوبه خودم از حضور باشکوه مردم ولایتمدار گچساران در این راهپیمایی باشکوه تشکر و قدردانی می کنم، مردم ولایتمدار گچساران در تمام صحنه های انقلاب و دیگر رویدادهای مهم از خود حماسه ای ماندگار برحای گذاشتند.

 

وی بیان کرد:آنچه امروز در غزه مشاهده می کنیم جنایتی دردناک از سوی استکبار جهانی بوده درحالی‌که غزه و درد مردم فلسطین مربوط به تمام بشریت است.  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران تصریح کرد: امروز مسئله غزه مسئله یک روز، یک ماه و یک سال نیست بلکه ظلمی به بلندای ۷۵ سال است که استعمارگران دیروز و مستکبرین امروز با حمایت کامل از رژم کوک کش صهیونیستی بر مردم فلسطین روا کردند.  صالحی عنوان کرد: مسئله فلسطین یک مسئله جهانی می باشد و اشغال سرزمین فلسطین در مقابل دیدگان بشریت سناریوی شرم‌آوری بوده که با حمایت شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار و برخی کشورهای اروپایی و به دنبال سکوت برخی کشورهای عربی منطقه شکل‌گرفته است.

 

وی گفت: امروز بی‌تفاوتی نهادهای مدعی حقوق بشر، سازمان‌ها و جوامع بین‌المللی نسبت به مردم بی‌دفاع غزه خود مهر تأییدی بر جنایت‌های بی‌شمار صهیونیست‌ها است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران خاطرنشان کرد: اسرائیل با حمایت کامل غرب و چراغ سبز آمریکا دست به این اقدامات وحشیانه در غزه می‌زند و کوچک‌ترین توجهی به اعتراضات جهانی هم نمی‌کند.

 

صالحی بیان کرد:امروز مردم در سراسر جهان از هر دین و آیینی در حال اعتراض به اقدامات مذبوحانه این رژیم سفاک هستند و اما متأسفانه برخی سردمداران دولت‌های عربی نیز هویت مسلمانی خودشان را فراموش کرده‌اند و در مقابل این جنایت‌ها راه بی‌تفاوتی را انتخاب کرده اند.

 

وی افزود: رژیم صهیونیستی کارش به‌جایی رسیده که به مبارزه کودکان در بیمارستان‌ها آمده است و این همان نشانه زوال و انحطاط آن‌ها خواهد بود.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران اظهار کرد:رهبر معظم انقلاب فرمودند که رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید اما امروز خودشان برای رفتن به‌سوی نابودی عجله دارند.  صالحی اضافه کرد: جنایات رژیم کودک کش اسرائیل دل هر انسان آزاده‌ای را به درد می‌آورد بنابراین طوفان الاقصی در پاسخ به هفت دهه ظلم و جنایات صهیونیست‌ها بود، عملیاتی غرورآفرین که چشم همه جهانیان را باز کرد.

 

وی گفت:امروز هم یادی از سردار سلیمانی می‌کنیم، بزرگ‌مردی که با تشکیل و سازمان‌دهی جبهه مقاومت اقتدار و عزت را برای ملت‌های آزاده جهان به ارمغان آورده است.

 

صالحی با اشاره به اینکه جبهه مقاومت امیدی برای شکست سلطه استکبار است، ادامه داد: طوفان الاقصی تنها گوشه کوچکی از توان جبهه مقاومت بود که هراس استکبار جهانی را در پی داشته است.  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران تصریح کرد: به فضل و مدد الهی بارقه امید از سوی محور مقاومت در حال وزیدن و امید مستضعفان جهان هم در حال زنده شدن است و مردم غیور ایران اسلامی همچون سال‌های گذشته حمایت خود را از محور مقاومت همواره گسیل خواهد داد.

 

صالحی عنوان کرد: امروز مردم گچساران بازهم به میدان آمدند و نابودی اسراییل را فریاد زدند که ان‌شاءالله نابودی این رژیم را به چشمان خودخواهیم دید و پیروزی نهایی از آن جبهه حق خواهد بود.  وی افزود: امروز این باور طنین‌انداز شده است که تفکر انقلابی و تفکر جبهه مقاومت گسترده‌تر و در ادامه نیز زمینه‌ساز ظهور حضرت حجت (عج) خواهد شد.  پایان پیام

  • نویسنده : مالک آهنگ