شهادت ۵ تن از ماموران مرزبانی سراوان در درگیری با اشرار+اسامی
شهادت ۵ تن از ماموران مرزبانی سراوان در درگیری با اشرار+اسامی
5 تن از ماموران مرزبانی سراوان در درگیری با یک گروهک معاندکوردل به شهادت رسیدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک، ۵ تن از ماموران مرزبانی سراوان در شب ولادت حضرت معصومه (س) در درگیری با یک گروهک معاند کوردل به شهادت رسیدند.

اسامی ۵ نفر از کارکنان پایور و وظیفه هنگ مرزی سراوان که به شهادت رسیدند، اعلام شد.

به گزارش خبردیشموک، اسامی شهدای مرزبانی سراوان اعلام شد:

۱٫گروهبان‌یکم غنی باتدبیر

۲- گروهبان‌یکم حسن بادامکی

۳- وظیفه محمد جمالزاده

۴- وظیفه یونس سیفی‌نژاد

۵- وظیفه ناصر حمیدی‌دژ

همچنین استوار یکم کیخواه جوان  و گروهبان یکم رضا برجی نیز در این حادثه مجروح شده اند. بامداد امروز یک تیم تروریستی که قصد نفوذ به داخل کشور را داشتند توسط مرزبانان هنگ مرزی سراوان حین کنترل و پایش مرز مشاهده و ضمن درگیری مسلحانه با آنان از ورود این گروه تروریستی به داخل کشور جلوگیری و تروریست ها به آنسوی مرز متواری شدند.

 در این درگیری ضمن ضربه مهلک بر این گروه تروریستی، متاسفانه تعداد ۵ نفر از کارکنان پایور و وظیفه هنگ مرزی سراوان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

جانشین فرماندهی انتظامی کشور به همراه فرمانده مرزبانی فراجا برای بررسی موضوع از ساعاتی پیش در منطقه درگیری حضور پیدا کردند.

پایگاه خبری فراجا در خبری رسمی اعلام کرد تعداد شهدای حادثه سراوان به ۶ تن افزایش یافت. این پایگاه خبری ساعتی بعد در یک اصلاحیه خبری اعلام کرد: گروهبان یکم “رضا برجی” که اعلام شده بود در حادثه تروریستی برجک “مزه سر” هنگ مرزی سراوان به شهادت رسیده، طی عملیات احیاء مجددا به لطف خدا به زندگی بازگشت و تعداد شهدای حادثه تروریستی سراوان ۵ نفر است.

انتهای پیام /

  • نویسنده : مالک آهنگ