شعله‌ی گاز در خانه‌های شهر دیشموک روشن شد/ قدردانی مردم، امام جمعه و بخشدار از «عدل هاشمی‌پور»(+تصاویر)
شعله‌ی گاز در خانه‌های شهر دیشموک روشن شد/ قدردانی مردم، امام جمعه و بخشدار از «عدل هاشمی‌پور»(+تصاویر)
مردم در گفتگو با این رسانه ی خبری از همه مسئولان بویژه سردار عدل هاشمی پور که بصورت جدی پیگیر بوده تا این کار محقق شود، قدردانی کردند.

بعد از ۴۰ سال از انقلاب جمهوری اسلامی ایران، طی روزهای اخیر شعله ی گاز در منازل مسکونی شهر دیشموک روشن شد و امام جمعه و بخشدار و حتی مردم از تلاش و پیگیری های سردار هاشمی پور در جهت به نتیجه رسید این امر مهم، تقدیر و تشکر کردند.

با حضور حجت الاسلام راوند امام جمعه و صفا حبیبی بخشدار و اقبال اکبری شهردار و حمعی از مسوولان دیشموک شعله ی گاز در خانه های شهر دیشموک روشن شد.
حجت الاسلام راوند امام جمعه دیشموک ضمن قدردانی از همه کسانی که در به ثمر رسیدن این امر مهم نقش داشتند، گفت: از نماینده مردم در مجلس که پیگیری بوده تا این کار به سرانجام برسد قدردانی میش ود و انتظار داریم تا قبل از فصل سرد ایستگاه هم تکمیل و ان شاء الله که مشکلی پیش نیاید.
صفا حبیبی هم در این آیین ضمن قدردانی از همه مسئولان و فرماندار و استاندار و نماینده مردم در مجلس گفت: این کار با حمایت های دولت بوده که از تلاش همه تقدیر می کنیم.
به گزارش خبرنگار ، مردم در گفتگو با این رسانه ی خبری از همه مسئولان بویژه سردار عدل هاشمی پور که بصورت جدی پیگیر بوده تا این کار محقق شود، قدردانی کردند.