سید محمد موحد در جمع زاگرس نشینان؛ زمانی به نتیجه می رسیم که در مجلس محلی از اعراب داشته باشیم
سید محمد موحد در جمع زاگرس نشینان؛ زمانی به نتیجه می رسیم که در مجلس محلی از اعراب داشته باشیم
منتخب مردم کهگیلویه بزرگ در نشست منتخبین زاگرس نشین مجلس یازدهم: گفتن از زاگرس بی فایده است ،اگر در مجلس جایگاه نداشته باشیم

منتخب مردم کهگیلویه بزرگ در نشست منتخبین زاگرس نشین مجلس یازدهم: گفتن از زاگرس بی فایده است ،اگر در مجلس جایگاه نداشته باشیم.

نشست منتخبان زاگرس نشین با حضور وزیر نفت در پایتخت برگزار شد

خبر دیشموک؛ نشست منتخبین زاگرس نشین مجلس یازدهم با حضور وزیر نفت در تهران برگزار شد.

پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک؛ منتخب مردم کهگیلویه وچرام در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در صورتی میتوانیم از زاگرس حرف بزنیم که در مجلس محلی از اعراب داشته باشیم و این کار با فعالیت در کمیسیونها امکانپذیر است.
به گزارش رسیده ؛ سید محمدموحد در نشست منتخبین زاگرس نشین با بیان اینکه زاگرس نشینان همه جا پیش قراول دفاع از آرمانهای نظام بودند، گفت: اگر مامیخواهیم محلی از اعراب داشته باشیم باید جایگاهمان در مجلس مشخص باشد.

وی عنوان کرد: وقتی جایگاه در مجلس مشخص نباشد و نتوانیم در چند تا کمیسیون مهم باشیم چگونه می خواهیم برای طرحهایی که به مجلس می آیند نظر دهیم.

موحد تصریح کرد: اساس کار در کمسیون و کارهای حساس است. وی افزود: اگر توانستیم در کمیسیونها نتیجه گیری کنیم و جایگاه داشته باشیم می توانیم در مجلس موثر باشیم وگرنه گفتن از زاگرس بی فایده ست.

استانهای غربی کشور از جمله کهگیلویه و بویر احمد، چهارمحال بختیاری، لرستان، خوزستان، کرمانشاه، اصفهان، مرکزی از جمله بخش هایی از استانهای زاگرس نشین هستند.

انتهای پیام /م:آ

  • منبع خبر : راک نیوز