دیشموک آماده استقبالی باشکوه/برنامه‌های حضور خادمان حرم در دیشموک/قدردانی از فرمانده سپاه کهگیلویه(+تصاویر)
دیشموک آماده استقبالی باشکوه/برنامه‌های حضور خادمان حرم در دیشموک/قدردانی از فرمانده سپاه کهگیلویه(+تصاویر)
حبیبی در جلسه شورای اداری با اشاره به آتش سوزی در منطقه امامزاده میرسالار (ع)، از فرماندهان سپاه کهگیلویه و حوزه بسیج و بسیجیان دیشموک در جهت همکاری خاموش کردن آتش قدردانی کرد.

در جلسات شورای اداری و ستاد نماز جمعه دیشموک مسئئولان دور هم جمع شده تا برای استقبالی باشکوه؛ برنامه ریزی های لازم انجام شود.
صفا حبیبی بخشدار دیشموک هم در جلسه شورای اداری از مسوولان خواست تا تمام تلاش خود را جهت همکاری استقبال از خادمان و پرچم حرم مطهر امام رضا(ع) داشته باشند.
البته حبیبی در جلسه شورای اداری با اشاره به آتش سوزی در منطقه امامزاده میرسالار (ع)، از فرماندهان سپاه کهگیلویه و ستوان یکم پاسدار اسماعیل معززی حوزه بسیج  و بسیجیان دیشموک در جهت همکاری خاموش کردن آتش قدردانی کرد.
حبیبی افزود: همکاری مسئولان در این راستا را هم قدردان هستیم.

مسوولان شورای اداری هم از آمامدگی کامل جهت استقبال، خبر  دادند.
حجت الاسلام راوند امام جمعه دیشموک گفت: عصر روز چهارشنبه مورخه ۱۹ تیرماه مراسم استقبال از پرچم آستان قدس رضوی در دیشموک اجرا می‌شود.
وی افزود: این برنامه ابتدا با زیارت امامزاده میرسالار(ع) توسط خدام برگزار و در همان مکان با مادر شهید سیف‌الله تربالی دیدار خواهد شد.
راوند تصریح کرد: سپس با حضور در مسجد صاحب الزمان(عج) راس ساعت ۱۸ مردم ولایتمدار شهر دیشموک از پرچم امام رئوف استقبال خواهند کرد .
وی گفت: برنامه ریزی شود تا مردم متدین دیشموک استقبالی باشکوه از خادمان و پرچم این حرم مطهر، انجام شود.
محمدمراد صادقی رابط کانون خادمیاری آستان قدس رضوی در بخش دیشموک گفت: آئین استقبال از پرچم امام رضا(ع) راس ساعت ۱۷ مورخه ۱۹ تیرماه از دو راهی امامزاده میرسالار(ع) شروع می شود و در کنار استقبال از پرچم از خانواده های شهیدان تربالی ، دارایی و افروغ بازید و تجلیل به عمل می‌آید.
صادقی افزود: پس از حضور در شهر دیشموک به دیدار امام جمعه خواهیم رفت سپس از خانواده های شهدا و بیماران زمین گیر عیادت خواهیم کرد.
گفتنی است آئین استقبال از پرچم حرم مطهر امام رضا(ع) و خادمان حرم امام رضا؛ در قالب کاروان زیر سایه خورشید در وقت عصر روز چهارشنبه در شهر دیشموک برگزار می شود.