دیدار فرمانده نیروی انتظامی دیشموک با خانواده شهید «ناجا»/تجلیل و تقدیر امام جمعه از نیروی انتظامی(+تصاویر)
دیدار فرمانده نیروی انتظامی دیشموک با خانواده شهید «ناجا»/تجلیل و تقدیر امام جمعه از نیروی انتظامی(+تصاویر)
به مناسبت هفته نیروی انتظامی، فرمانده هان و کارکنان نیروی انتظامی با امام جمعه و خانواده های شهدا دیدار و فرمانده بسیج و امام جمعه از نیروی انتظامی تجلیل و تقدیر کردند.

به مناسبت هفته نیروی انتظامی سروان ارجمند فرمانده انتظامی دیشموک و سروان فضیلت فر فرمانده پاسگاه اسفندان باحضور سروان معززی فرمانده حوزه مقاومت بسیج دیشموک و مجموعه همکاران خود با امام جمعه دیدار کردند.
حجت الاسلام راوند ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، از زحمات این قشر زحمتکش و فعال تقدیر کرد.
امام جمعه به آسیب‌های اجتماعی اشاره کرد و گفت: نیروی انتظامی با توزیع کنندگان موادمخدر برخورد جدی‌تری کند.
در ادامه سروان معززی فرمانده حوزه بسیج دیشموک و سروان انصاری مسوول بسیج دانش اموزی و آقای غفاری مسوول قرارگاه پیشرفت آبادانی سپاه فتح با کارکنان نیروی انتظامی دیدار و این هفته را به انها تبریک گفتند.
ستوان یکم پاسدار اسماعیل معززی تعامل سپاه و نیروی انتظامی را در جهت خدمت به مردم ضروری دانست و گفت: از همکاری نیروی انتظامی با بسیج تقدیر و تشکر داریم.
همچنین فرمانده حوزه بسیج دیشموک و پرسنل نیروی انتظامی بخش با خانواده شهید اسویار شهید ناجا در روستای سردو دیدار و از مادر شهید اسویار تجلیل کردند.
فرماندهان نیروی اتتظامی و بسیج در این دیدار خود را خادم نظام و انقلاب و مردم دانسته و اظهار کردند: هر چه داریم به برکت خون شهدا است.
مادر و برادر شهید از توجه نیروی انتظامی به خانوادهای شهدا تقدیر کرده و اظهار داشت: نیروی انتظامی در سرکشی و مساعدت خانواده شهید آسویار کوتاهی ندارد و در همین مدت سردار انصاری فرمانده انتظامی استان و سرهنگ دیماز فرمانده انتظامی شهرستان هم جهت بررسی مشکلات خانواده شهید آسویار به منطقه تشریف آوردند.
درپایان فرمانده هان نیروی انتظامی و بسیج دیشموک باحضور برسر گلزار شهید ناجا، به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.
————————————–
گزارش و عکس از وحید آهنگ
————————————