دستگیری ۱۸۱ نفر درطرح ارتقاء امنیت اجتماعی گچساران/ توقیف ۱۶۸ دستگاه خودرو
دستگیری ۱۸۱ نفر درطرح ارتقاء امنیت اجتماعی گچساران/ توقیف ۱۶۸ دستگاه خودرو
فرمانده انتظامی گچساران گفت: در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی این شهرستان ۵۴ نفر به جرم سرقت و ۸۹ نفر به دلیل ارتکاب به جرایم مختلف دستگیر و ۲۵۴ مورد حکم جلب اجرا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک سرهنگ‌ ارسلان خادمیان  اظهار داشت: با مشارکت یگان‌های انتظامی این شهرستان طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در سطح شهر با هماهنگی مرجع قضائی به مرحله اجرا درآمد.

 

وی افزود: در اجرای این طرح ماموران ۳ نفر قاچاقچی، ۳۲ نفر معتاد و ۳ نفر از اراذل و اوباش را دستگیر و ۱۶۸ دستگاه انواع خودرو و ۶ دستگاه موتورسیکلت توقیف شد.

فرمانده انتظامی گچساران تصریح کرد: در ادامه این طرح ۵۴ نفر به جرم سرقت و ۸۹ نفر به دلیل ارتکاب به جرایم مختلف دستگیر و ۲۵۴ مورد حکم جلب اجرا گردید

خادمیان بیان کرد: با توجه به لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت قوانین و مقررات ، از ۳۵ واحد صنفی بازدید که تعداد ۱۱ واحد صنفی بدلیل عدم رعایت موازین قانونی و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی پلمپ شد.

 فرمانده انتظامی گچساران خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

خادمیان اضافه کرد: طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی برابر قانون برای افزایش سطح امنیت و آرامش مردم گچساران در سال ۱۴۰۱ همچنان ادامه دارد و تاکنون موفقیت‌های خوبی در این راستا داشته ایم و با مخلان نظم و آرامش مردم برخورد جدی صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/

  • نویسنده : مالک آهنگ