امام جمعه چرام گفت: چرا به آرایشگاه‌های زنان با تصاویر نامناسب در شهر دهدشت مجوز می‌دهند.؟ چرا مردم و نهادهای انقلابی، پیگیر تهاجم فرهنگی در شهرشان نیستند؟

حجت‌الاسلام سید نورالله افشار ظهر امروز (۱۸ مرداد ۹۸) در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با بیان اینکه یکی از ابزارهای دشمن برای تسلط بر ممالک اسلامی قبح زدایی از عفت و حیا در بین زنان و مردان است، اظهار کرد: همان کاری را که در اندلس کردند و موفق شدند، دشمنان اسلام و انقلاب در این چهل سال در جنگ نظامی و محاصر اقتصادی شکست خوردند و حال به دنبال استحاله نرم و حیا زدایی از جامعه هستند.
امام جمعه چرام ابراز کرد: در بحث پوشش بانوان در بعض شهرها وضعیت مناسب یک زن مسلمان نیست، وقتی تذکر می‌دهی یکی از علت‌های اصلی را نبود مانتو و لباس مناسب در مغازه‌ها ذکر می‌کنند.
وی افزود: این‌ها دختران و خواهران ما هستند معتقد به نقش دین در جامعه هستند، امور صنفی و اتحادیه پوشاک در شهرستان کهگیلویه و چرام در این زمینه چه اقدام پیشگیرانه‌ای در مغازه‌ها کرده‌اند؟ اثر اقدام نهادهای نظارتی بر بازار که حقوق از بیت المال مسلمین ارتزاق می‌کنند، مثل امور صنفی، اماکن نیروی انتظامی، اتحادیه‌های مربوطه در بحث لباس‌های هنجار شکن چیست؟ مانتوهای شیشه‌ای از کجا آمدند؟
وی گفت: چرا سازمان‌های مربوطه، جلوی توزیع این شبه لباس‌های زننده و ناهنجار را نمی‌گیرند؟ چرا اجازه می‌دهند در ویترین مغازها به نمایش گذاشته شوند؟ چرا به آرایشگاه‌های زنان با تصاویر نامناسب در شهر دهدشت مجوز می‌دهند.؟ چرا مردم و نهادهای انقلابی، پیگیر تهاجم فرهنگی در شهرشان نیستند؟
حجت الاسلام افشار در بخش بعدی از سخنان خود با اشاره به وضعیت قطعی برق تصریح کرد: این وضعیت باعث خسارت به لوازم برقی مردم شده است، ما هم مراتب ناراحتی مردم را به مسؤولان مربوطه رسانده‌ایم، بخشی را باید شرکت توزیع و اداره برق تدبیری کنند، لامپ‌های بعضی بلوارها و خیابان‌های شهر در ساعت اوج مصرف در شب‌ها، خاموش شود.
وی گفت: بخشی را ما باید رعایت کنیم بخاطر اینکه تعرفه هزینه برق در شهرستان ارزان شده است
افشار ادامه داد: مصرف بسیار بالا رفته است، در ساعات اوج مصرف مثل ساعت دوازده تا چهار عصر و شب از ساعت هشت تا یازده از لوازم پر مصرف برقی استفاده نکنیم، تقاضای از مسؤولان و مردم این است که با برنامه ریزی صحیح جلوی این وضعیت و آسیب به وسایل برقی منازل مردم گرفته شود.