خدمت رسانی بهداری نیروی دریایی سپاه به مردم با تمام ظرفیت در موج پنجم کرونا
خدمت رسانی بهداری نیروی دریایی سپاه به مردم با تمام ظرفیت در موج پنجم کرونا
دریادار تنگسیری گفت: بهداری نیروی دریایی سپاه تمام امکانات بیمارستانی و بهداشتی خود را که عمدتا در مناطق قرمز کرونایی استقرار دارند برای عبور از موج پنجم کرونا بسیج کرده است.

دریادار علیرضا تنگسیری ، فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه تمام ظرفیت این نیرو ، برای مقابله با موج پنجم شیوع بیماری کرونا دلتا در صحنه است ، گفت: در صورت نیاز ، بیمارستان‌های سیار این نیرو نیز برای رفع نیاز شبکه بهداشت و درمان کشور در جاهای مورد نیاز، مستقر خواهند شد.

وی افزود : هم اکنون بخش هایی از بیمارستان های تحت پوشش نیروی دریایی سپاه در شهرهای چالوس،شیراز،بوشهر و بندرعباس اختصاص به بیماران کرونایی دارد که هماهنگ و در کنار شبکه درمانی کشور ، در حال خدمت رسانی به مردم عزیزمان می باشند.

سردار تنگسیری ضمن تقدیر و تشکر از پرسنل زحمتکش و صبور جامعه پزشکی و درمانی کشور ،گفت : اینجانب از همه همکاران جهادی و خستگی ناپذیر در فرماندهی بهداری نیروی دریایی سپاه بویژه فرماندهی محترم بهداری ندسا بابت فعالیت های جهادی و زحمات مخلصانه در مدیریت شایسته و بسیج منابع و امکانات درمانی برای کمک به هموطنان عزیز تقدیر و تشکر می نمایم .

انتهای پیام/