جهاد ادامه دارد/زنده‌شدن امید در دل محرومان/ انقلاب حوزه مقاومت بسیج دیشموک در بحث عمرانی(+تصاویر)
جهاد ادامه دارد/زنده‌شدن امید در دل محرومان/ انقلاب حوزه مقاومت بسیج دیشموک در بحث عمرانی(+تصاویر)
با تلاشی که از بسیجیان دیشموک بخوبی مشاهده می شود و جهاد ادامه دارد، زنده‌شدن امید در دل محرومان را احساس می شود و در واقع می توان از آن به عنوان انقلاب حوزه مقاومت بسیج دیشموک در بحث عمرانی یاد کرد.
به گزارش خبرنگار درحالی که شرایط سخت اقتصادی حاکم است ولی تلاش حوزه مقاومت بسیج دیشموک در جهت انجام کارهای عمرانی قابل تحسین است.
بسیجیان دیشموکی در این شرایط در حال کار و فعالیت و تلاش هستند تا ثابت کنند و نشان دهند جهاد به معنای تلاش و کوشش برای محرومیت زدایی ادامه دارد.
جهاد به معنای خدمت به خلق و جلب رضای خدا برای بسیجیان دیشموکی لذت داشته و آرامش بخش است.
نکته ی حائز اهمیت در احداث این منازل مسکونی، علاوه بر محرومیت زدایی و صاحب مسکن شدن نیازمندن؛ ایجاد شغل برای کارگران ساختمانی می باشد.
در حاشیه ی بازدید از روند احداث این منازل مسکونی؛ فعالیت جوانانی را نظاره گر بودیم که وقتی با انها به گفتگو پرداخته، نیت خالص را لمس می کردیم.

جوانی که در حال رنگ کاری درب و پنجره بود، اظهار کرد: بودن توجه به بحث مالی، با حداقل ها در حال همکاری هستیم و هدفمان رفع محرومیت است.
وی افزود: همین که یک نیازمندی صاحب خانه شود، برای ما رضایت بخش است و راضی به رضای خدا هستیم.
شخص دیگر از بسیجیان در حال کار موزائیک و سرامیک خرسند از این بود که توان کاری را دارد  که گرهی از مشکلات یک نیازمند، باز شود.

اما… کودکی که تلاشی را به نظاره نشسته که بزودی او را سرپناهی امن هدیه خواهد داد.

و در معیت  فرماندهی همراه شدیم که وقتی سوال از او کرده که در این وضع بد اقتصادی چگونه مدیریت می کنید که در اقصی نقاط بخش فعالیت و جهاد ادامه دارد؛ اظهار کرد: توکل ما برخدا و همت همین بسیجیان و دعای خیر مردم است که ان شاء الله بزودی شاهد تکمیل تمام واحدهای واگذارشده به حوزه مقاومت بسیج دیشموک، باشیم.
ستوان یکم پاسدار اسماعیل معززی فرمانده حوزه مقاومت بسیج دیشموک در حاشیه بازدید از روند احداث منازل در حال ساخت اظهار کرد: این واحدهای مسکونی با همکاری برای مودجویان تحت پوشش کمیته امداد به بسیج واگذار شده که در حال ساخت است.
معززی بیان کرد: از مجموع ۳۲ سهمیه ۲۵ واحد سهمیه به حوزه مقاومت بسیج دیشموک واگذار شده است.
وی تصریح کرد:از مجموع۱۶ واحد مسکونی نیمه اول که از اسفندماه آغاز شده است ۸ مورد تحویل شد.معززی با بیان اینکه؛ ۸ واحد دیگر ظرف  چندروز اینده تکمیل و تحویل داده می شود.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج دیشموک اذعان کرد: ۹واحد جدید در مقطع زمانی دوم  هم در حال حاضر اماده تکمیل و سقف ریزی هستند.
معززی با اشاره به اینکه برخی واحدهای مسکونی با همت بسیج سازندگی سپاه کهگیلویه در حال احداث است، گفت: حوزه مقاومت بسیج دیشموک با نظارت بر احداث آنها، تلاش دارد تا در اسرع وقت تکمیل و تحویل مردم شود.
به گزارش خبرنگار، با تلاشی که از بسیجیان دیشموک بخوبی مشاهده می شود و جهاد ادامه دارد، زنده‌شدن امید در دل محرومان را  احساس می شود و  در واقع  می توان از  آن به عنوان  انقلاب حوزه مقاومت بسیج دیشموک در بحث عمرانی یاد کرد.==============
گزارش از وحید آهنگ
==============

  • نویسنده : وحید آهنگ