جزئیات فوت نهمین قربانی کووید ۱۹ در کهگیلویه و بویراحمد
جزئیات فوت نهمین قربانی کووید ۱۹ در کهگیلویه و بویراحمد
بیمار با علائم تنفسی تنگی نفس به بیمارستان صنعت نفت گچساران مراجعه، بستری و از وی نمونه تهیه شد

جزئیات فوت نهمین قربانی کووید ۱۹ در کهگیلویه و بویراحمد.

پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک؛ معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد جزییات جدیدی از مبتلایان به کووید ۱۹ را مطرح کرد.

جزئیات فوت نهمین قربانی کووید ۱۹ در کهگیلویه و بویراحمد
به گزارش رسیده ، محمدمهدی بانشی گفت: بیمار فوتی جدید مبتلا به کووید ۱۹ خانمی ۴۲ ساله از گچساران دارای بیماری‌های زمینه‌ای فشارخون، چربی خون، کم‌کاری تیروئید و مشکلات کلیوی در اثر ابتلا به دیابت بود.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: بیمار با علائم تنفسی تنگی نفس به بیمارستان صنعت نفت گچساران مراجعه، بستری و از وی نمونه تهیه شد.

وی افزود: بیمار ۳ روز پس از بستری در گچساران به بیمارستان صنعت نفت اهواز منتقل شد و در اهواز نیز از وی نمونه کووید ۱۹ گرفته شد، متاسفانه بعد از یک روز بیمار در بیمارستان اهواز فوت و متعاقبا گزارش فوت به دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و وزارت بهداشت داده شد.

وی ادامه داد: طبق مکاتبات انجام شده با وزارت بهداشت از امروز این فوتی در آمار استان لحاظ شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: متوفی در اهواز غسل و در تابوت پلمب توسط تیم بهداشت محیط گچساران به آرامستان گچساران انتقال و مراسم خاکسپاری آن مرحوم با رعایت اصول بهداشتی و طبق پروتکل‌های وزارت خانه در قسمت ویژه کرونا و با حضور ۴ نفر از اعضای خانواده متوفی صورت گرفت.

انتهای پیام/م:آ

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس