جام قهرمانی لیگ فوتبال کشور در دست نونهال دیشموکی/«محمدامین‌رجبی‌پور»پدیده‌ی آینده‌ساز فوتبال کشور(+تصاویر)
جام قهرمانی لیگ فوتبال کشور در دست نونهال دیشموکی/«محمدامین‌رجبی‌پور»پدیده‌ی آینده‌ساز فوتبال کشور(+تصاویر)
هافبک دیشموکی شماره14 نونهالان فولاد برای دومین سال پیاپی با فولاد خوستان توانست مقام قهرمانی لیگ فوتبال کشور را بدست بیاورند.

قهرمانی برای دومین سال پی در پی تیم نونهالان فوتبال فولاد خوزستان بهانه ای شد تا یکی از پدیده های این تیم، یعنی محمد امین رجبی پور؛ استعداد فوتبالی در فولاد خوزستان را بیشتر بشناسیم و معرفی کنیم.

هافبک شماره۱۴ نونهالان فولاد برای دومین سال پیاپی با فولاد خوستان توانست مقام قهرمانی لیگ فوتبال کشور را بدست بیاورند.

بازیکن آکادمی فوتبال فولاد خوزستان به دنبال تحقق اهداف بزرگ در فوتبال کشور است
محمد امین رجبی پور بازیکن شایسته فولاد خوزستان از معدود چهره‌های فوتبال‌مان می باشد که با بازی های خویش در آکادمی فولاد توانسته راه ترقی را به خوبی طی کنند، تا جایی که این روزها از او به عنوان یکی از استعداد های خوب فوتبال خوزستان و کشور نام می برند .
محمد امین رجبی پور در خانواده ورزشی بزرگ شده و در آینده نزدیک زیاد از وی خواهیم شنید، او می‌تواند جاپای استعدادهای فوتبالی فصول گذشته باشگاه فولاد خوزستان بگذارد.
در همین رابطه محمد امین رجبی پور آرزویش را بازی در تیم بزرگسالان فولاد خوزستان عنوان و ابراز امیدواری کرد بتواند در آینده به این هدف برسد.
وی در این مورد گفت فولاد یکی از تیم های پرطرفدار فوتبال ایران است و آرزوی هر بازیکنی پوشیدن پیراهن تیم فولاد خوزستان است و امیدوارم در مسیر پیشرفت و ترقی تیم فولاد بتوانم به تیم ملی راه یابم و حضور در فولاد خاستگاه هر بازیکن در فوتبال خوزستان است و کلیه بازیکنان فوتبال خوزستان از جمله من قطعاً برای رسیدن به این هدف نهایت تلاشمان را خواهیم کرد.
هافبک خوش تکنیک و مودب دیشموکی ساکن  خوزستانی در تمام بازی های لیگ امسال نونهالان کشور بازی کند، آینده ساز خوزستانی هست که روزهای خوب ورزشی را پیش رو خواهد داشت.
انتهای پیام/