توزیع سبد حمایتی میان مددجویان کمیته امداد
توزیع سبد حمایتی میان مددجویان کمیته امداد
 از زمان شیوع ویروس کرونا در استان خدمات‌رسانی به مددجویان بیشتر به‌صورت الکترونیکی و از طریق درگاه‌های اینترنتی ایجادشده ارائه‌شده است

پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک:مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: به‌منظور حمایت از خانواده‌های مددجویان تحت حمایت توزیع سبدهای غذایی بین این خانوارها آغاز شد.

قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد از توزیع سبدهای حمایتی بین خانوارهای مددجو خبر داد و گفت: مددجویان تحت حمایت این نهاد می‌توانند با همراه داشتن کارت صندوق امداد ولایت خود جهت دریافت سبد غذایی به فروشگاه‌های مشخص‌شده توسط این نهاد مراجعه کنند. 

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۴۵ هزار و ۶۶۶ خانوار با جمعیت ۱۱۴ هزار و ۴۹۲ نفر از خدمات حمایتی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد بهره‌مند می شوند، گفت: از این تعداد۳۰ هزار و ۹۹۴ خانوار به تعداد ۶۷ هزار و ۲۱۳ نفر تحت پوشش عادی و مابقی تبصره ۱۴ است. 

مبشری به شیوع ویروس کرونا در جامعه اشاره و بیان کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا در استان خدمات‌رسانی به مددجویان بیشتر به‌صورت الکترونیکی و از طریق درگاه‌های اینترنتی ایجادشده ارائه‌شده است. 

وی به اجرای مرحله دوم طرح ایران همدل اشاره کرد و گفت: مرحله دوم این طرح از عید غدیر در استان آغازشده و تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت که در ایام محرم در قالب طرح اطعام حسینی مردم می‌توانند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی کمک‌های خود را در قالب غذای گرم و یا سبد کالا در اختیار این نهاد قرار دهند تا در اختیار خانواده‌های نیازمند و ایتام قرار گیرد. 

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد از مردم خیر و نیکوکار استان دعوت کرد تا با حضور در برنامه‌های این نهاد و به‌خصوص در همایش ایران همدل، یاریگر نیازمندان باشند. 

انتهای پیام/م:آ
  • منبع خبر : بازتاب دنا