برگزاری دوره‌ی آموزشی کمک‌های اولیه(ویژه بانوان و آقایان) به همت هلال‌احمر شهرستان کهگیلویه در دیشموک+تصاویر
برگزاری دوره‌ی آموزشی کمک‌های اولیه(ویژه بانوان و آقایان) به همت هلال‌احمر شهرستان کهگیلویه در دیشموک+تصاویر
دوره ی آموزش کمک‌های اولیه و آشنایی با مخاطرات برای اولین بار در دیشموک به همت جمعیت هلال احمر شهرستان و با همکاری خانه هلال دیشموک آغاز شده است.

به گزارش خبر دیشموک، دوره ی آموزش کمک‌های اولیه و آشنایی با مخاطرات برای اولین بار در دیشموک به همت جمعیت هلال احمر شهرستان و با همکاری خانه هلال دیشموک آغاز شده است.

 کارگاه آموزش تئوری و عملی کمک‌های اولیه و آشنایی با مخاطرات با هدف ترویج فرهنگ ایمنی و پیش‌گیری از حوادث به مدت یک هفته ادامه دارد.
بعد از آزمون؛ برای شرکت کنندگان در این دوره ها، گواهی صادر می شود.
این دوره ها برای اولین بار در دیشموک در حال برگزاری است،که ارتقاء مهارت‌های امدادی در زمان وقوع حوادث و سوانح و نیز واکنش به موقع در شرایط اضطراری از مهم‌ترین اهداف برگزاری این دوره آموزشی می‌باشد .
در سراسر بخش دیشموک دوره آموزشی برگزار می کنیم
مالک آهنگ مسئول خانه هلال دیشموک با بیان اینکه، این دوره برای اولین بار در شهر دیشموک می باشد، ابراز امیدواری کرد: برای آموزش در سراسر بخش، در ادامه برنامه هایی داریم که در سطح روستاها هم اقدام به برگزاری دوره های آموزشی کنیم.
آهنگ از توجه ویژه هلال احمر شهرستان  نسبت به دیشموک تقدیر و تشکر کرد و گفت: با پیگیری های رئیس جمعیت هلال احمر این مهم فراهم شد که بتوانیم برای آشنایی مردم دوره های آموزشی لازم را برگزار کنیم.
انتهای پیام/