برنامه‌های هفته دفاع مقدس دیشموک تشریح شد
برنامه‌های هفته دفاع مقدس دیشموک تشریح شد
فرمانده حوزه مقاومت بسیج دیشموک، برنامه های هفته دفاع مقدس این بخش را تشریح کرد.

کریم انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار  در دیشموک ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت‌ها و جانفشانی‌های هشت سال جنگ تحمیلی است.

ستوان یکم پاسدار کریم انصاری با بیان اینکه، دفاع مقدس یادآور حماسه‌های بی بدیل فرزندان این مرز و بوم است؛ تصریح کرد: این هفته فرصتی ارزشمند برای نشر، ترویج و تقویت اهداف و ارزش‌های دفاع مقدس است.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج دیشموک، برنامه های هفته دفاع مقدس را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و خودباوری دینی و ملی دانست و گفت: به دلیل شیوع بیماری کرونا امسال با احتیاط و دقت بالایی و در جهت حفظ سلامتی عموم، برنامه‌هایی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دیشموک برگزار می‌کنیم.

انصاری به ادای احترام و غبارروبی گلزار مطهر شهدای شهر دیشموک در آغاز هفته اشاره و خاطرنشان کرد: در ادامه با حجت الاسلام راوند امام جمعه دیشموک دیدار  و برنامه دیدار و سرکشی از خانواده مکرم  و معزز شهدا را در برنام‌های هفته دفاع مقدس دیشموک، در دستور کار داریم.

وی، برگزاری نشست نهضت روشنگری، حضور منظم و منسجم بسیجیان در نماز جمعه این هفته به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس  را از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس دیشموک  عنوان و یادآور شد: رزمایش نمایش اقتدار بسیجیان هم برگزار می شود.

انتهای پیام/