ایزدی خطاب به مردم و مسئولان دیشموک؛ با تمام قوا برای خدمت به مردم قدم برمی داشتم
ایزدی خطاب به مردم و مسئولان دیشموک؛ با تمام قوا برای خدمت به مردم قدم برمی داشتم
رضا ایزدی رئیس سابق کمیته امداد امام خمینی ره دیشموک در پیامی از مردم بخش دیشموک خداحافظی کرد

 به گزارش خبرنگار خبر دیشموک؛رضا ایزدی رئیس سابق کمیته امداد امام خمینی ره در پیامی از مردم بخش دیشموک خداحافظی کرد.        

                          «بسم الله الرحمن الرحیم»
با سلام و درود بر همه دوستان و همکاران و مردم غیور و با اصالت بهمئی
خداوند را شاکرم که بر من منت نهاد تا بخشی از عمرم را در جمع شما مردم با نجیب و پر مهر و محبت ایل سترگ بهمئی بگذرانم و باید اعتراف نمایم که در این مدت بهره های فراوانی از آموزه های اخلاقی ،انسانی، فرهنگی و …. شما مردم با صداقت بهمئی به یادگار بردم.

اکنون که قرعه برای خدمت در سنگری دیگر برای اینجانب فراهم گردیده است ، فرصت را مغتنم شمرده و به پاس همکاری ، لطف و همدلی کلیه همکاران و دوستان عزیزی که از آشنایی با آنان به خود می بالم و همواره یاری گر اینجانب بوده اند سپاسگزاری می نمایم .

با اذعان به این حقیقت که، آنچه محقق شده، لطف پروردگار و آنچه مانده، بضاعت ناچیز این بنده بوده است،کلیه دوستان و همکاران صمیمی ام را ، به خدا می سپارم و صمیمانه درخواست دارم قصور و کاستی هایم را با دیده رحمت ، بر من ببخشایند .

رفتار همراه با محبت شما ، کلمات پرمهر، لبخندهای واقعی و دوستانه، حمایت های همه جانبه، همکاریهای بی دریغ ، اینها را چگونه می توان جبران و یا قدردانی کرد.

امیدوارم خاطرات بد این سالها را ، کاستی ها را و تقصیرهای مرا ببخشایید و فراموش کنید و در عوض چهره ای را بخاطر بسپارید که همیشه همه شما را دوست داشته و به دوستیتان افتخار می کند و به حمایت و دعای خیرتان نیازمند است.

در آسمان آبی خاطره ها نام و یادتان با اکسیر عشق برقرار و ماندگار باد و دریای نیلگون زندگیتان از شکوه مودت و محبت، رخشان و درخشان باد.

ضمن عرض خداحافظی و تقاضای حلالیت از همه شما مردم با نجابت بهمئی و همکاران ارجمند و صمیمی ؛ امید آن دارم که الهه ی مودت ، ما را به عز وصال، متصل نماید. در پایان نیز از کلیه نهادها و ارگان های رسمی،اداری و امنیتی بالاخص امام جمعه و بخشدار محترم بخش دیشموک که همواره یار و مددکار ما بودند صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم.

دعا گویتان هستم که دل در قرب کرم است و جان در انتظار یار و در پیش رو ، حجاب بسیار

به دعا آمده ام هم به دعا دست بر آر که وفا با تو قرین باد و خدا یاور ما.
                            ارادتمند شما رضا ایزدی

             رئیس سابق کمیته امداد امام خمینی « ره» دیشموک

 

انتهای پیام/م: آ