اژه‌ای: مسائل خوزستان نگاه ویژه و اقدام فوری می‌خواهد
اژه‌ای: مسائل خوزستان نگاه ویژه و اقدام فوری می‌خواهد
رئیس قوه قضائیه گفت: باید تصمیم بگیریم با نگاه ویژه در خصوص مسائل استان خوزستان اقدام کنیم؛ اگر اقدام عاجل نداشته باشیم هزینه‌ها بالاتر می‌رود.

حجت الاسلام محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضاییه در جلسه شورای اداری استان خوزستان، اظهار کرد: باید تصمیم بگیریم با نگاه ویژه در خصوص این استان اقدام کنیم؛ اگر اقدام عاجل نداشته باشیم هزینه‌ها بالاتر می‌رود و لازم است در این اقدامات ویژه، مدیران دلسوز، با انگیزه و توانمند و کاردان باشند تا بشود کار فوق العاده کرد.

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه نیاز به برنامه جامع و کامل و همه جانبه است، تصریح کرد: در اقدام باید اولویت بندی صورت بگیرد؛ بودجه و امکانات ما محدود است و باید اولویت بندی صورت گیرد و اگر از همه ظرفیت‌های مردمی استفاده کنیم کار جلو می‌رود.

حجت الاسلام محسنی اژه‌ای افزود: همه مدیران در بخش‌های مختلف اگر همدلی و همراهی و وحدت نداشته باشند کار پیش نمی‌رود.

وی با بیان اینکه افزایش تولید لوازم می‌خواهد، گفت: برای ورود مواد اولیه باید تسهیلات ایجاد کنیم؛ جایی که مجوز می‌خواهد با کمترین زحمت (به خصوص برای بنگاه‌های کوچک) به یک روز برسانیم.

رئیس قوه قضاییه ادامه داد: بروکراسی را از جلوی پای مردم برداریم و اجازه دهیم مردم کار کنند. دستگاه قضایی استان خوزستان در مورد مسائل ناامنی و حمایت از تولید باید بیشتر حمایت کند.

محسنی اژه‌ای ادامه داد: نمی‌شود روی قاضی فشار آورد، قاضی هم توانی دارد. شاید بشود با تدبیر کردن، کمک خواستن از مردم و استفاده از ظرفیت سایر دستگاه‌ها ورودی‌ها را کمتر کرد و مسائل را قضایی حل کرد.

انتهای پیام/س