انتقام خون حاج قاسم از عاملین گرفته خواهد شد/مقاومت اسلامی ساکت نخواهند نشست
انتقام خون حاج قاسم از عاملین گرفته خواهد شد/مقاومت اسلامی ساکت نخواهند نشست
امام جمعه شهر دیشموک گفت: سردار سلیمانی از تربیت شدگان مکتب اسلام و امام خمینی(ره) که شهادت پاداش او بود و انتقام سختی از دشمنان او گرفته خواهد شد.

حجت‌الاسلام علی‌اکبر راوند امام جمعه شهر دیشموک ضمن دعوت خود و مردم به رعایت تقوای الهی با اشاره به پیام مقام عظمای ولایت در پی شهادت سردار سرافراز اسلام قاسم سلیمانی توسط ارتش آمریکا گفت:  سردار رشید اسلام که در سحر امروز توسط ارتش آمریکا در فرودگاه بغداد مورد حمله قرار گرفتند بر گردن همه ما حق دارند.

وی افزود: سردار پر افتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی در سحر امروز آسمانی شد و ارواح مطهر شهیدان روح آسمانی ایشان را در بر گرفتند.

راوند گفت: سردار سلیمانی پس از سال‌ها مجاهدت و مبارزه با استکبار و دشمنان اسلام سرانجام در راه خدا به مقام والای شهادت رسید کما اینکه وقتی مقام ذوالفقار را از رهبری دریافت می کند از معظم له می‌خواهد که برای شهادتش دعا کند.

امام جمعه شهر دیشموک گفت: خون پاک و مطهر سردار حاج قاسم سلیمانی به دست شقی‌ترین افراد بشر بر روی زمین ریخته شد این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیه الله و ارواح مطهر شهید سلیمانی تبریک عرض می‌کنم.

وی افزود: سردار سلیمانی از تربیت شدگان مکتب اسلام و امام خمینی(ره) که شهادت پاداش او بود و انتقام سختی از دشمنان او گرفته خواهد شد.

خطیب جمعه شهر دیشموک با اشاره به محبوبیت سردار سلیمانی گفت: شهید حاج قام سلیمانی چهره محبوب مقاومت و دنیای اسلام بود که در برابر ایادی استکبار و داعش ایستاد و ملت ایران و مسلمانان و آزادی خواهان جهان خواستار انتقام شدید از عاملین این جنایت هستند.

راوند افزود: شهیدان قاسم سلیمانی و مهدی المهندس از چهره‌های سرشناس جبهه مقاومت‌اند که با دیدگاه قاسم سلیمانی، زینبون پاکستان، فاطمیون افغانستان، حشدالشعبی عراق و حزب الله لبنان شکل گرفتند که انتقام ایشان را از دشمنان می‌گیرند.

وی گفت:  وحدت شیعیان و مسلمانان جهان اسلام با این حرکت دشمنان بیشتر خواهد شد و انتقام شهدای سحر امروز فتح قدس شریف را به همراه و آمریکا و صهیونیست ها بدانند که عمر رژیم غاصب صهیونیستی به ۲۵ سال نمی‌رسد و از بین خواهد رفت.

وی افزود: مقاومت اسلامی ساکت نخواهند نشست و مردم دنیای بدون آمریکا در منطقه را تجربه خواهند کرد.

 راوند با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در روز پرستار گفت:نامگذاری ولادت حضرت زینب(س) به روز پرستار را هوشمندانه عنوان کرد زیرا حضرت زینب نمونه بارز صبر،تقوا و محبت است.

خطیب جمعه شهر دیشموک با اشاره به اظهارات آمریکایی ها در خصوص ایران گفت:آمریکایی ها گفتند اتفاقاتی در ایران رخ می‌دهد که ایران آرامش را به چشم نخواهد دید ولی اقدامات هوشمندانه مقام معظم رهبری روز به روز آنان را عصبانی تر کرد.

وی افزود: نمونه آن نابودی داعش توسط حشدالشعبی است که تجمع مردم عراق در سفارت آمریکا نشانه ای از عجز آمریکاست.

امام جمعه شهر دیشموک گفت: کشور ایران به دنبال جنگ طلبی نیست ولی  با این توطئه‌ای که دشمنان شروع کردند پایان دهنده این جنگ افروزی آنان نخواهند بود بلکه این جمهوری اسلامی ایران است که از دشمنان انتقام سختی خواهد گرفت.

 راوند با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با دست اندرکاران شهدای هرمزگان گفت: دشمن و عده ای در داخل کشور با ایجاد توطئه‌ای به دنبال به فراموش سپردن نام شهدا در اذهان هستند.

وی افزود: شهدا زنده اند و نزد خدایشان رزی می خورند کما اینکه عده ای دنیا خواه و ریاست طلب به دنبال به فراموشی نام شهدا هستند.

راوند ادامه گفت: برخی در داخل کشور حتی از رهبری و اسلام و قرآن نام می برند کما اینکه این حرف ها فقط لقلقه زبان آنانست و دنبال گسترش افکار مسموم خود در بین جوانان و مردم اند.

وی افزود: ما باید دقت کنیم و راه شهدا را بیش از پیش ادامه دهیم و جایگاه شهدا در ذهن و عمل خود تقویت و عملی کنیم.

خطیب جمعه شهر دیشموک با اشاره به رزمایش مشترک سه کشور ایران ، چین و روسیه گفت:برخی از کشورهای منطقه و آمریکا از این رزمایش به وحشت آمدند.

وی افزود: چین و روسیه ثروتمندترین و قدرتمندترین کشور نظامی دنیا با ایران رزمایش انجام دادند که این نشانه قدرت ایران ، اسلام و دفاع از مظلوم است.

راوند ادامه داد و گفت: آمریکا درصدد است با حمله نظامی به عراق ذهن مردم دنیا را از این حرکت مهم غافل کند کما اینکه ملت ایران روز به روز به جلو خواهد رفت و تهدید و کشتن شهدا باعث می شود تا ما قدرتمند تر شویم.

امام جمعه شهر دیشموک با اشاره به قیام ۱۹ دی مردم قم علیه رژیم ستم شاهی گفت: مردم قم در سال ۵۶ و علمای اسلام توسط رژیم ستم شاه به شهادت رسیدند.

وی افزود: مردم قم به موقع به پا خواستند و مرگ بر شاه گفتند و جرقه ایجاد انقلاب را ایجاد کردند.

 راوند با اشاره به سالروز شهادت حضرت زهرا(س) گفت: حضرت زهرا(س) کسی است که خداوند او را امتحان کرد و از آنها سربلند بیرون آمد.

وی افزود: صبر،شجاعت و ایمان حضرت زهرا(س) باعث شد تا خداوند به پیغمبر در سوره کوثر ندا دهد که ما به تو خیر کثیر عطا کردیم و سردار قاسم سلیمانی نمونه ادامه دهندگان راه حضرت زهرا(س) است.

انتهای پیام/