انتقاد نماینده مجلس نزد رئیس سازمان تامین اجتماعی
انتقاد نماینده مجلس نزد رئیس سازمان تامین اجتماعی
نماینده مردم مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: زمین دو‌ هکتاری سازمان تامین اجتماعی در مرکز شهر یاسوج سال‌های بدون استفاده مانده و حتی سبب برهم زدن مبلمان شهری نیز شده است که ضروری بوده نسبت به احداث مجتمع رفاهی، فرهنگی، تجاری و ورزشی در این محل اقدام شود.

مهدی روشنفکر در نشست با میر هاشم موسوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: انتظار داریم سازمان تامین اجتماعی در راستای تحقق رسالت توجه به مناطق محروم و کمتر برخوردار، نسبت به سرمایه گذاری شستا در شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون حمایت و‌ هدایت لازم را داشته باشند.

وی افزود: زمین دو‌ هکتاری سازمان تامین اجتماعی در مرکز شهر یاسوج سال‌های بدون استفاده مانده و حتی سبب برهم زدن مبلمان شهری نیز شده است که ضروری بوده نسبت به احداث مجتمع رفاهی، فرهنگی، تجاری و ورزشی در این محل اقدام شود.

وی خواستار اجرای قانون معافیت بیمه سهم کارفرما حداکثر تا ۵ نفر کارگر برای گلخانه‌های گل رز شد و افزود: در صورت عدم تدبیر متولیان امر شاهد بیکاری بیش از ۵۰۰ کارگر گلخانه‌های گل رز در استان کهگیلویه و بویراحمد خواهیم بود.

میر هاشم موسوی در این نشست نیز وعده بررسی پیشنهادهای مهدی روشنفکر توسط کارشناسان و مسئولان سازمان تامین اجتماعی به صورت ویژه داد و از دغدغه محرومیت زدایی این نماینده مجلس قدردانی کرد.

انتهای پیام/