امام جمعه دیشموک در جمع دانش آموزان مدرسه دخترانه صدیقه کبری(س) چه گفت؟+تصاویر
امام جمعه دیشموک در جمع دانش آموزان مدرسه دخترانه صدیقه کبری(س) چه گفت؟+تصاویر
امام جمعه دیشموک ضمن اشاره به تلاش دشمن  برای ترویج  فرهنگ بی حجابی گفت: یکی از مهم ترین اصول حفظ جامعه اسلامی و  ادامه دادن  راه شهدا ؛ حفظ حجاب و عفاف در جامعه می باشد که نیاز ضروری است معلمان و دانش آموزان به این امر مهم توجه و رعایت نمایند تا دشمن به اهداف شوم خویش نرسد که قطعاً نخواهد رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک؛ حجت السلام والمسلیمن علی اکبر راوند در جمع دانش آموزان دخترانه صدیقه کبری (س) لاوه پاتل از توابع بخش دیشموک  اظهار داشت ؛در تمامی نظام های آموزشی مدرسه رُکن اصلی تعلیم و تربیت می باشد و معلمان نیز مربی و الگوهای با نفوذ تعلیم و تربیت هستند. بنابراین شغل معلمی یکی از حساس ترین و پرمسئولیت ترین شغل های جامعه است.

وی جایگاه خطیر معلمان در تربیت نیروی انسانی برای اسلام ،نظام و انقلاب را مهم دانست و خاطر نشان کرد : پایه و اساس هر جامعه ای وابسته به تعلیم و تربیت افراد آن جامعه است و این مسئله نیاز به کار فرهنگی توسط معلمان علی الخصوص مربیان پرورشی دارد.

حجت السلام راوند با بیان اینکه دانش آموزان ما نیز در جنگ احساس تکلیف کرده و راهی جبهه های حق علیه باطل می شدند،افزود: بیش از ۵۵۰ هزار دانش آموز پسر به عرصه و کارزار جنگ در دفاع مقدس وارد شدند و همچنین بیش از این تعداد دانش آموز دختر نیز در عرصه های دیگر در دوران دفاع مقدس خدمت می کردند و ۳۶ هزار شهید دانش اموز نشانی از تاثیر گذاری این قشر مهم در جامعه دارد.

امام جمعه دیشموک ضمن اشاره به تلاش دشمن  برای ترویج  فرهنگ بی حجابی گفت: یکی از مهم ترین اصول حفظ جامعه اسلامی و  ادامه دادن  راه شهدا ؛ حفظ حجاب و عفاف در جامعه می باشد که نیاز ضروری است معلمان و دانش آموزان به این امر مهم توجه و رعایت نمایند تا دشمن به اهداف شوم خویش نرسد و قطعاً نخواهد رسید.

لازم بذکر است؛ جشن عاطفه ها با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره ) دیشموک و آموزش و پرورش در این مدرسه برگزار و با مساعدت کمیته امداد امام خمینی (ه) مشکل آب مدرسه رفع گردید.

گفتنی است کمیته امداد امام خمینی (ره) آماده دریافت کمک های مردمی برای سال تحصیلی جدید است و انتظار می رود جهت حمایت دانش اموزان تحت پوشش، همکاری های لازم صورت بگیرد.

 

 

انتهای پیام /

  • نویسنده : مالک آهنگ