اقدام ارزنده بسیج جامعه کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در ۵۲۸ روستا/قدردانی ویژه از ۳ مسوول
اقدام ارزنده بسیج جامعه کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در ۵۲۸ روستا/قدردانی ویژه از ۳ مسوول
فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد از سه مسوول به دلیل کمک به رفع محرومیت در استان قدردانی کرد.

سردار سرتیپ پاسدار حمید خرمدل در جمع مردم بخش پاتاوه با حضور سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این که مردم استان کهگیلویه و بویراحمد دین خود را به انقلاب و نظام ادا کرده‌اند اظهار کرد: مردم استان هر چه در توان داشتند در طبق اخلاص گذاشتند.

وی با قدردانی از سرلشکر سلامی به دلیل حضور در جمع مردم مناطق محروم از جمله در پخش پاتاوه از توابع شهرستان دنا تصریح کرد: هر چه که امروز در این استان و در مناطق محروم آن دیده می‌شود به برکت استقرار نظام جمهوری اسلامی است و قبل از انقلاب کاری صورت نگرفته بود.

این فرمانده به بخشی از خدمات نظام در استان کهگیلویه و بویراحمد و مناطق محروم آن اشاره کرد و گفت: هیچ روستای دارای ۱۰ خانوار بدون برق در استان نیست و همه دانشگاه‌ها و مراکز علمی و سایر خدمات از برکات انقلاب در این استان است.

وی به سایر اتفاقات بزرگ در استان به برکت انقلاب اشاره کرد و البته یکی از مشکلات اصلی استان را بیان کرد و گفت: آن چه که امروز مردم استان کهگیلویه و بویراحمد را آزار می‌دهد بحث بیکاری و موضوع اشتغال است.

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر این که امروز همه وظیفه داریم برای رفع معضلات و مشکلات استان قدم برداریم افزود: در سپاه فتح استان با همه برای خدمت به مردم تعامل داریم و مصممیم که خدمات به دورترین و محروم‌ترین نقاط استان برود.

وی با قدردانی از خدمات قرارگاه پیشرفت و آبادانی و همچنین قرارگاه خاتم خاطرنشان کرد: باید از همین جا از سه عزیزی که برای رفع مشکلات استان تلاش می‌کنند تشکر کنم که یکی از آن‌ها سردار حزنی است چرا که خدمات شایسته‌ای در استان داشته‌اند.

سردار خرمدل به خدمات دکتر محمد در قرارگاه خاتم‌الانبیا برای رفع محرومیت از استان اشاره کرد و گفت: قرارگاه چهار پروژه بزرگ را پی‌گیری می‌کند که علاوه بر پروژه‌های عمرانی در بحث خدمات اجتماعی نیز به استان خدمت می‌شود.

وی همچین از سردار ابراهیم‌پور در قرارگاه پیشرفت و آبادانی به دلیل کمکی که به محرومیت‌زدایی استان می‌کند قدردانی کرد گفت: در بحث خدمات‌رسانی به روستاییان بسیج جامعه کشاورزی استان برای افزایش بهره‌وری در ۲ هزار و ۵۰۰ نقطه استان یعنی در ۵۲۸ روستا در محصولاتی مثل برنج و کلزا و جو و گندم خدمات‌دهی می‌کند که تا سال ۱۴۰۰ تعداد ۳۰۰ روستای دیگر زیر پوشش قرار می‌گیرد و در این راه با جهاد کشاورزی همکاری خوبی داریم.

وی با تمجید از اقدامات قرارگاه پیشرفت و آبادانی در استان اظهار کرد: در حوزه اقتصاد مقاومتی تاکنون ۵۰ میلیارد تومان وام داده‌ایم که بخش عمده‌ای از آن‌ها منجر به اشتغال‌زایی شده است.

این فرمانده تامین جهیزیه برای افراد محروم را یکی دیگر از اقدامات برشمرد و گفت: در سیل امسال نیز فعالیت خوبی در همه زمینه‌ها داشتیم.

فرمانده سپاه فتح استان به افتتاح پروژه‌های متعدد اشاره کرد و گفت: امروز تعداد بیش از ۱۰۰ پروژه افتتاحی داشتیم و سپاه فتح برای رفع محرومیت از مناطق محروم و صعب‌العبور استان همه همت و عزم خود را به کار می‌گیرد.

انتهای پیام/