«حسن نوروزی» از اختصاص 200 میلیون تومان برای شروع عملیات اجرایی یادمان‌های شهدای گمنام شهرهای «سوق» و «دیشموک» خبر داد

اختصاص ۲۰۰ میلیون تومان برای احداث یادمان‌های شهدای گمنام «سوق» و «دیشموک»

«حسن نوروزی» از اختصاص ۲۰۰ میلیون تومان برای شروع عملیات اجرایی یادمان‌های شهدای گمنام شهرهای «سوق» و «دیشموک» خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبر دیشموک به نقل از خبرنگار دفاع‌پرس از یاسوج، مدیرکل و کارکنان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد ظهر امروز با رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان دیدار کردند.

سرهنگ «امیرعباس آسمند» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار با اشاره به مهم‌ترین برنامه‌های این اداره‌کل در سال ۹۸، اظهار داشت: اجرای فاز دوم دانشنامه استانی دفاع مقدس و توسعه و اجرای یادمان‌های شهدای گمنام در سطح استان از جمله این برنامه‌ها است.

وی مرکز فرهنگی دفاع مقدس را از دیگر پروژه‌های در دست اجرای اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد و افزود: برای انجام برنامه‌های مختلف این اداره‌کل نیازمند مساعدت مالی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی هستیم.

«حسن نوروزی» رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد هم در این دیدار با بیان اینکه از هیچ تلاشی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دریغ نمی‌کنیم، گفت: این سازمان در حد توان برای انجام برنامه‌های فرهنگی در این حوزه همکاری می‌کند.

وی از اختصاص ۵۰ میلیون تومان برای انجام فاز دوم دانشنامه استانی دفاع مقدس خبر داد و افزود: همچنین ۲۲۰ میلیون تومان برای توسعه یادمان شهدای گمنام شهر یاسوج، ۱۰۰ میلیون تومان برای شروع عملیات اجرایی یادمان شهدای گمنام شهر سوق و ۱۰۰ میلیون تومان نیز جهت شروع عملیات اجرایی یادمان شهدای گمنام شهر دیشموک اختصاص پیدا می‌کند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد همچنین از اختصاص ۲۵ میلیون برای انجام آزمایش خاک زمین مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان و ۱۷۵ میلیون برای محوطه‌سازی این پروژه خبر داد و عنوان کرد: تلاش می‌کنیم همه این اعتبارات به صورت ۱۰۰ درصد تخصیص پیدا کند.

انتهای پیام/