آخرین آمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد
آخرین آمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس کهگیلویه و بویراحمد را درروز از اردیبهشت ماه ۹۹ ، اعلام کرد

آخرین آمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس کهگیلویه و بویراحمد را درروز از اردیبهشت ماه ۹۹ ، اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک ؛ پرویز یزدان پناه گفت: از ۱۷۹ جواب دریافت شده از آزمایشگاه ویروس شناسی یاسوج،۱۵ بیمار مبتلا به کرونا شناسایی شد.

وی در ادامه با اشاره به افزایش شمار مبتلایان کرونا ویروس در استان به ۵۰۲ مورد، افزود: این موارد جدید شامل یک بیمار زن در شهرستان بویراحمد،شش بیمار مرد و پنج بیمار زن در شهرستان کهگیلویه و دو بیمار مرد و یک بیمار زن در گچساران هستند.

یزدان پناه گفت: ده نفر از این افرادبا خوشه های قبلی در ارتباط بوده اند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج یادآور شد: در چنین شرایطی باید حتی الامکان در منزل بمانیم و فقط با رعایت کامل نکات بهداشتی و بنا به ضرورت و برای تامین مایحتاج زندگی یا دارو به بیرون از خانه برویم.

وی در پایان گفت:با توجه به بازگشایی اصناف مردم توجه داشته باشند که حضور بی مورد و تجمع در بازار می تواند برای جامعه خطر آفرین باشد و باید از این کار پرهیز شده و خریدهای غیر ضرور به بعد از مهار کامل ویروس کووید ۱۹ موکول شود.

انتهای پیام /م:آ

  • منبع خبر : عصر زاگرس