آبرسانی به ۴ شهر کهگیلویه نیازمند تسریع در عملیات اجرایی است
آبرسانی به ۴ شهر کهگیلویه نیازمند تسریع در عملیات اجرایی است
نماینده مردم کهگیلویه در مجلس گفت: با توجه به توانمندی پیمانکار طرح آبرسانی به چهار شهر از سد کوثر انتظارات مردم را فراتر از پیشرفت فیزیکی این طرح می‌دانم.

عدل هاشمی‌پور در نشست بررسی پروژه‌های حوزه آب شهرستان اظهار داشت: با تغییر مجری آبرسانی به حومه غربی دهدشت شاهد پیشرفت این طرح خواهیم بود.

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس افزود: طرح آبرسانی حومه غربی مورد تأکید وزیر نیرو است  که امیدواریم با تهیه یک برنامه زمانبندی فشرده ضمن جبران تأخیر گذشته با افزایش اکیپ‌های کاری پروژه از سرعت قابل ملاحظه‌ای همراه با کیفیت لازم برخوردار شود.

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس بازنگری مشاور در اجرای پروژه را خواستار شد و گفت: با توجه به وضعیت اعتباری و نوسانات بازار و اینکه از طریق دو خط لوله می‌بایست آب به دشت‌های سوق، چنگلوا و بوا برسد آب منطقه‌ای اقدامات لازم و ضروری را در تسریع عملیات پروژه انجام دهد.

وی همچنین پیشرفت پروژه آبرسانی به چهار شهر دهدشت،سوق، لنده و چرام از سد کوثر را یادآور شد و گفت: با توجه به توانمندی فنی و مالی قرارگاه خاتم و مؤسسه اروندان انتظارات مردم را فراتر از پیشرفت فیزیکی این طرح می‌دانم.

هاشمی‌پور ادامه داد:گلوگاه‌های اصلی پروژه نظیر احداث مخازن، عبور خط انتقال از رودخانه و تهیه ملزومات صنعتی نیازمند توجه و برنامه‌ریزی دقیق‌تری است.

انتهای پیام/