گزارش

مردم مدتهاست که در انتظار هستند ولی متاسفانه هیچ اقدامی درخصوص بهبود وضعیت راه ارتباطی دیشموک به خوزستان نمی شود.

جاده مسیر راه‌ارتباطی دیشموک به خوزستان یکی از پرترددترین مسیرهای منطقه سردسیری دیشموک می باشد.

عدم توجه مسئولان، نبود اعتبارات کافی و لازم و مشکلات ذکرشده از سوی مسوولان؛ و …. همگی دلیل هایی بر عدم رسیدگی به مسیر ارتباطی دیشموک به خوزستان شده است.

گزارش میدانی خبرنگار از این مسیر در روزهای اخیر نشانگر آن است که متاسفانه این مسیر ارتباطی؛، بسیار نامطلوب و حتی در برخی نقاط واقعا پرخطر بوده است.

این موضوع گلایه شدید مردم را به دنبال دارد.

مردم روستای اسفندان در این رابطه به خبرنگار می گویند: سالهاست که در انتظار بهبود وضعیت موجود هستیم ولی متاسفانه هیچ اقدامی صورت نمی گیرد!

مردم منطقه این روزها در انتظار تحقق وعده های مسئولان هستند.

وحید آرمیده دهیار اسفندان در گفت و گو با خبرنگار اظهار کرد: دهستان اسفندان مرکز دهستان غربی دیشموک و محل تردد اصلی جاده خوزستان به استان کهگیلویه و بویراحمد می باشد.

وی افزود: چندین بار نماینده محترم مجلس مهندس عدل هاشمی پور دستور آسفالت وبازگشایی این مرکز را داده و اما تاکنون هیچ توجه و اقدامی از طرف اداره راه شهرستان صورت نگرفت است.

دهیار اسفندان بیان کرد: مردم زیر فشار گرد وخاک وخرابی جاده وناراضی وگلایه مند هستند؛ لذا از مسولین محترم خواهشمندیم هرچه زودتر به این مشکلات رسیدگی کنند.

به گزارش خبرنگار به دلیل نزدیکی مسافت دیشموک به خوزستان از مسیر مذکور، روزانه تردد بسیاری از این مسیر صورت می گیرد و این امر لزوم توجه مسئولان به بهبود وضعیت راه ارتباطی را بیشتر از پیش می کند.

============

گزارش از وحید آهنگ

============