خطبه های نماز جمعه

نارضایتی شدید مردم دیشموک از گرانی بهای برق بالا گرفته و امروز امام جمعه دیشموک درد مردم را ندا زده و از مسئولان خواستار چاره اندیشی در جهت رفع این معضل اساسی کرده است.

به گزارش خبرنگار؛ فیش های نجومی برق ظلم به مردم است.

حجت‌الاسلام علی اکبر راوند امام جمعه دیشموک در خطبه‌های امروز دیشموک ضمن تبیین خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: هر چند نظام و دولت به مردم خدمت‌هایی انجام داده اما مردم در جاهایی مشکلاتی دارند که امیدوارم مسؤولان پیگیر باشند

وی به خدمات کمیته امداد در دیشموک تقدیر و تشکر کرد و گفت: کمیته امداد خدمات زیادی در عرصه اشتغال‌زایی انجام داده و مسکن که جالی تقدیر دارد

امام جمعه دیشموک گفت: ما در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت می‌کنیم و امیدوارم همه مردم این شهر شرکت کنند چون این ۲۲ بهمن ۲۲ بهمن دیگری است و حضور مردم نشانگر اقتدار از ولایت و رهبری است.

وی خاطرنشان کرد: ۲۵ بهمن سالروز صدور حکم قتل سلمان رشدی توسط امام بود و این حکم یک حکم تاریخی اسلامی بود که رهبر صادر کرد و نشانگر این بود که نقشه تهاجم فرهنگی و امریکا نقش بر آب شود.

وی خاطرنشان با حکم این رای قرار شد هر کس سلمان رشدی را پیدا کند بکشد و یا اعدام کند تا هیچ کس نتواند بار دیگر بر علیه انقلاب و قرآن و اسلام حرفی اضافی بزند.

خطیب نماز جمعه شهر دیشموک به فیش‌های نجومی برق در دیشموک اشاره کرد و گفت : برای بار دوم در خطبه‌ها اعلام می‌کنم که قبض برق در دیشموک مخصوصا در زمستان بسیار بالا است و از مسؤولان انتظار می‌رود این مشکل را رفع کنند.

انتهای پیام/

      وو