مسئول دفتر نظارت شورای نگهبان در کهگیلویه و بویراحمد:

image_460_288

مسئول دفتر نظارت شورای نگهبان در کهگیلویه و بویراحمد گفت : صحت انتخابات در هیچ کدام از حوزه های انتخابیه استان کهگیلویه و بویراحمد تأیید نشده است و هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات در حال بررسی شکایات هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک به نقل از  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، حجت الاسلام قدرت الله خرم روز مسئول دفتر نظارت شورای نگهبان در کهگیلویه و بویراحمد در گفتگویی با اشاره به روند رسیدگی به شکایات کاندیدای معترض گفت: وظیفه اعلام رسمی نتیجه انتخابات بر عهده هیئت مرکزی شورای نگهبان است که آنها معاقبا نتیجه را به استان اعلام می کنند.

وی تأکید کرد: صحت انتخابات در هیچ کدام از حوزه های انتخابیه استان کهگیلویه و بویراحمد تأیید نشده است و هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات در حال بررسی شکایات هستند.

مسئول دفتر نظارت شورای نگهبان در کهگیلویه و بویراحمد در خصوص زمان اعلام نتیجه رسمی انتخابات اظهار داشت: زمانی را نمی توانیم برای اعلام رسمی نتیجه انتخابات مشخص کنیم.

سخنگوی شورای نگهبان نیز روز شنبه درباره این موضوع که مهلت رسیدگی به شکایت های انتخاباتی چه زمانی است؟ گفت: تلاش می کنیم تا پایان سال جاری و آخرین روز اسفندماه، نتیجه نهایی تمام حوزه های انتخابیه را اعلام کنیم.

انتهای پیام/