یادداشت بقلم مالک آهنگ

مالک آهنگ در یادداشتی از همکاری و همراهی ،صلابت و شکوه عظمت و اقتدار فرماندهی مردمی ،محبوب و ارزشمند کلانتری بخش دیشموک طی مدت حضورش در منطقه صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.

«بسم الله الرحمن الرحیم»
امروز نیروی انتظامی در خدمت مردم ، در کنار مردم و پشتیبان آنان است و آحاد مردم نیز به این نیروها افتخار می کنند و به آن اعتماد دارند.

«مقام معظم رهبری»

خدمت به مردم ولایت مدار و شریف میهن اسلامی لوح افتخار زرین و پشتوانه ی معنوی گران سنگی است که خدمت گزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر آن مفتخر بوده و باعث سربلندی آنان در پیشگاه خداوند متعال ، مردم عزیز و خانواده معزز شهدا ، این ولی نعمتان راستین می گردد.

برخود لازم می‌دانیم در پایان دو دهه خدمت خالصانه و باصلابت و همراهی همکاری و مشارکت فرماندهی ارزشمند و مقتدر کلانتری بخش دیشموک در منطقه صمیمانه تقدیر و تشکر نماییم.

حضور قشرهای مختلف مردم دیشموک در جلسه تودیع و معارفه ، اعم از ریش سفیدان و معتمدان،ورزشکاران،بسیجیان،بازاریان و . . . در این برنامه همه چیز را به خوبی نشان داد ،خادم آنها جناب سروان بیژن تندپور خیلی سرافرازانه بدرقه شد.

الحق و االانصاف به قول محمد مراد صادقی مجری توانای شهر دیشموک که همیشه زیبا و بجا سخن به زبان می آورند ، جناب سروان تندپور همیشه و در همه حال (هر ساعت از شبانه روز ،در هر منطقه از بخش محروم و صعب العبور) با اقتدار آماده بود تا امنیت این بخش تحت الشعاع مسائل مختلف قرار نگیرد.

در توصیف اقتدار ستواندوم بیژن تندپور همان کافی است که خداداد افشاریان رئیس هیات فوتبال استان و داور برجسته سالهای نه چندان دور کشور در وصف وی گفت: باور کنید ندیده بودم فرماندهی در استان به این حساسیت در فکر امنیت یک مسابقه باشد،وی اظهار کرد جناب سروان خودش قبل از هر مسئله بارها با من تماس می گرفتند که این مسابقه یا آن مسابقه نیاز به امنیت بیشتر دارد، این یعنی فرمانده ی خوب و کم یاب در منطقه که باید آن را یک امتیاز بزرگ دانست.

در کنار قانون با بزرگان و کدخدایان نشستند و برای حل مشکلات چاره جستند که نشان از جنتلمنی و مردمداری جناب سروان بیژن تندپور داشت.

در برخورد با مردم اخلاق حسنه، روی خوش، تواضع و ادب جزو وظایف همه هر شخصی است، مخصوصاً نسبت به جوانان و نوجوانان در کنار اجرای قانون ارادت خاصی داشت و به همین خاطر محبوبیت و مقبولیت زیادی بین ورزشکاران جوان و نوجوان داشت.

دلسوزی ،مهربانی،شجاعت و اقتدار از اعم ویژه گی های این عزیز است که امیدواریم هر جا رفت قدر او را بدانند و همچنین در کارش موفق و سربلند باشد.

امیدوارم در سایه ی توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهنمودهای فرمانـدهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای (مدظله العالی) در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر اسلام و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی دربرقراری نظم و امنیت جامعه ی ولایتمدار در هر جای از این خاک مقدس بتوانید مدیریت کنید.

انتهای پیام/و :آ