در دیدار عضو شورای شهر دیشموک با مدیرعامل برق استان صورت گرفت

سلمان #بینا عضو جوان شورای شهر دیشموک؛ در دیدار با مهندس راهزادی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بدیراحمد؛ از خدمات و عملکرد وی و همچنین مدیریت توانمند مهندس تابش نژاد مدیر شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و پرسنل اتفاقات برق دیشموک تقدیر کرد و گفت: بخش های دیشموک و چاروسا با جمعیتی بیش از ۴۵هزار نفر؛ نیاز مبرم به احداث ایستگاه تقویت برق دارند.

وی از عملکرد مدیر شرکت توزیع نیروی برق شهرستان کهگیلویه و توجه ویژه مهندس تابش نژاد و همکارنشان به منطقه دیشموک را قابل تحسین عنوان کرد.

بینا با اشاره به طولانی بودن بیش از حد خط انتقال برق به دیشموک؛ اذعان کرد:خط انتقال طولانی برق به دیشموک در جنوب بی نظیر بوده که نیاز توجه مسوولان می باشد.

بینا به نواسانات برق ناشی از طولانی بودن خط انتقال برق اشاره کرد و گفت: دستگاه ها و لوازم برقی خانگی مردم از این حیث ضرر و زیان دیده که مردم همواره گلایه دارند.

عضو شورای شهر دیشموک با بیان اینکه؛ ان شاالله بحث احداث ایستگاه برق برای بخش های دیشموک و چاروسا جدی گرفته شود؛ اضافه کرد: اتفاقات برق دیشموک جهت خدمات دهی بهتر نیاز به بالابر دارد.

بینا، همچنین نیاز نیروی انسانی بیشتر را عنوان و خواستار توجه و عنایات مدیریت عامل برق استان به دیشموک در این راستا؛ شد.

عضو شورای شهر دیشموک به بحث بهبود روشنایی شهر و رفع نواقص موجود؛ برداشتن عمودهای در معابر و بحث تعدادی از کوچه های سطح شهر دیشموک که فاقد برق هستند اشاره و گفت: در این راستا نیاز دستگاه بالابر برای دیشموک؛ وجود دارد.

مهندس راهزادی مدیرعامل برق استان در این دیدار هم اظهار کرد: تا کنون در جهت احداث ایستگاه برق دیشموک و چاروسا پیگیری و تلاش زیادی شد.

وی افزود: کار مطالعاتی انجام و ان شالله زمینی در سر خط اصلی مابین دیشموک و چاروسا مشخص، خریداری و کار احداث ایستگاه برق انجام خواهد شد.