انتخابات استان در شرایط مطلوب برگزار شد
انتخابات استان در شرایط مطلوب برگزار شد
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با انتشار پیامی از حضور پر شور مردم استان در انتخابات 1400 تقدیر و تشکر کرد.

حسین کلانتری طی پیامی با تبریک ولادت با سعادت امام رضا (ع)، اظهار داشت: مردم ایران با حضور حماسی و پرشور خود در انتخابات سنگ تمام گذاشتند و انتخاباتی شکوهمند برگزار شد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد این پیروزی را به رهبر فرزانه انقلاب، ملت شریف ایران و مردم همیشه در صحنه استان کهگیلویه و بویراحمد تبریک عرض کردند و گفت: این انتخابات در شهرستان‌های ۹ گانه استان در امنیت کامل برگزار شد و کهگیلویه و بویراحمد جزو استان‌های برتر کشور بود که خوش درخشید.

وی با بیان اینکه به آیت الله سید ابراهیم رئیسی به عنوان منتخب مردم تبریک می گویم، عنوان کرد: امید است این مشارکت موجب خیر و برکت و خدمات بیشتر به مردم شود.

نماینده عالی دولت در استان، گفت: حضور مردم در انتخابات بیانگر تعهدی است که مردم به نظام و انقلاب دارند‌.

وی، بیان کرد: در سخت‌ترین شرایط امروز علی‌رغم همه سختی‌ها مردم حضور چشمگیر داشتند و این مهم بار مسئولیت را سنگین می‌کند.

کلانتری با تاکید بر اینکه این مردم شایسته خدمتگزاری هستند، عنوان کرد: جا دارد از مردم استان به خاطر این حضور حماسی تقدیر کنیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد، تصریح کرد: انتخابات در این استان در شرایط مطلوب برگزار شد.

کلانتری، بیان کرد: امید است بعد از این انتخاب بیش از پیش شاهد خدمتگزاری به مردم باشیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد، اظهار داشت: دشمنان از این حضور عبرت گرفتند و می دانند که مردم همیشه در صحنه حضور دارند و با هر نگاه و خط فکری پشت سر مقام معظم رهبری می ایستند و به نظام وفادار هستند.

وی افزود: از نماینده ولی فقیه در استان، نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری،  هیئت های نظارت ریاست جمهوری، میان دوره ای مجلس شورای اسلامی و شوراهای شهر و روستا، هیئت های بازرسی، مجمع نمایندگان استان، جامعه دانشگاهی، چهره های فرهنگی و مذهبی،مجموعه تامین امنیت شعب و تامین امنیت کل استان، نیروی انتظامی، سپاه پاسداران، بسیج قهرمان، دستگاه امنیتی که اشراف اطلاعاتی داشتند و همچنین دستگاه قضایی که حمایت کردند، برای خلق این حماسه با شکوه تشکر می‌کنم.

 کلانتری، افزود: از تمام کسانی که به هر شکل کمک کردند تا انتخابات شکوهمند، در عین سلامت و بی طرفی برگزار شود، نیز تقدیر می‌کنیم.

وی تلاش‌های اصحاب رسانه، خبرنگاران خبرگزاری‌ها، سایت‌ها و نشریات محلی و مجموعه صدا و سیمای استان در دو بخش رادیو و تلویزیون را نیز قابل تقدیر دانست و عنوان کرد: رسانه ها در ایجاد شور و نشاط در بین مردم برای مشارکت در انتخابات نقش بی‌بدیلی ایفا کردند.

وی در بخش دیگری از سخنانش به منتخب مردم  شهرستان های گچساران و باشت و همچنین منتخبان شوراهای شهر و روستا تبریک گفت.

انتهای پیام/